Oyun için ailesinden telefon istedi, alamayınca intihara girişti

Furkan Güler
Furkan Güler 4.02.2019 - 14:19
Genç oyuncunun tek dileği telefonda PUBG oynamak.

Battle Royale türüne milyonlarca oyuncu kazandıran PUBG, mobil sürümü sayesinde de milyonlara ulaşabiliyor. Kısa sürede global bir oyun olan PUBG, bu sıralar Fortnite'la birlikte mobil oyuncuların gözdesi konumunda bulunuyor. Oyuncuları kendine bağlayan yapım, bu kez Hintli bir oyuncuyu gereğinden fazla bir şekilde kendine bağlamış. Yabancı basında ortaya çıkan habere göre Hindistan'ın, Mumbai kentinde yaşayan genç oyuncu, maalesef telefonunun donanım yetersizliğinden dolayı PUBG'yi oynayamıyor.

PUBG'yi çalıştıran telefonu alamayınca intihar etmek istedi

Ailesinden 37,000 Rupi'lik (yaklaşık 2600 TL) bir akıllı telefon isteyen 18 yaşındaki genç, ailesinin sadece 20,000 Rupi'lik (yaklaşık 1600 TL) bir telefonu karşılayacağını öğrenince sinirden adeta küplere bindi. PUBG'nin mobil sürümüne bağımlı olan oyuncu, istediğini elde etmek için ise ailesini ölümüyle tehdit etti. Bu tehditlere kulak asmayan ailesi ise genç oyuncunun intihar girişimiyle karşı karşıya kaldı.

Söylenenlere göre genç oyuncu, evlerinin mutfağında kendini asmaya çalışmış. Ailesine telefon aldırtmak için böyle girişimde bulunan oyuncu, yine de amacına ulaşamamış. PUBG'nin mobil sürümüne bu kadar bağlanan oyuncuya hayatta başarılar diliyoruz.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 08:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2019 18:31
bu kafayla çok yaşamaz zaten :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2019 15:21
Tipik bir doğal seleksiyon örneği
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2019 00:48
Bu haberi en doğru başlıkla ve içerikle yayınladığınız için teşekkürler. Baktığımız zaman birkaç haber sitesi sırf okuyucu çekmek adına oyunun intihara sürüklediği manşetini atarken siz olayın gerçekliğini ele almışsınız.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2019 11:04
Hayatta mı başarılar? Çok yaşamaz ki bu. Bir sonraki oyuna garantiye alır, urganı sağlam bağlar. O hatayı bir kere yapar. Acıyorum ailelerine. Hindistan da bile böyleyse. Parmak izli sisteme geçmeliyiz. Oyunlara giriş de 21+ olmalı. Yoksa bunların hepsi niyazi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2019 09:31
Millet Kafayı Yemiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oyun için ailesinden telefon istedi, alamayınca intihara kalkıştı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×