Oyun için annesini öldüren Daniel Petric'e 23 yıl hapis!

Ecem ulgen
Ecem ulgen 3.06.2010 - 12:31
Oyun için annesini öldüren Daniel Petric'e 23 yıl hapis!

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         2007 yılında, "Halo 3" oyunundan koparıldığı için annesini öldüren ve babasını da yaralayan Daniel Petric'in mahkemesi dün sonuçlandı. Yargıcın aldığı karara göre, 17 yaşındaki Daniel Petric, 23 yıl hapis yatacak. Daniel'ın babası ise merhamet için yakarırken, bir yanda da: "Oğlum halen ne kadar korkunç bir şey yaptığının farkında değil." şeklinde açıklamada bulundu.

         Daniel, aslında alması gerekenden çok daha hafif bir cezaya çarptırıldı; çünkü savcılık makamı müebbet hapis cezası alması konusunda ısrarcı davranıyordu. Ancak yapılan savunma, Daniel'in çok genç olduğu gibi, oyuna aşırı derece bağımlı olduğu ve bu nedenle de sorumlu tutulamayacağı şeklindeydi. Henüz 17 yaşında olan Daniel, cinayeti işlediği 2007 yılında 15 yaşında bulunmaktaydı. Yargıcın hoşgörülü davranmasının sebebi ise, çocuğun saplantılı olduğunu kanaatine varmasıydı.

KAYNAK joystiq.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2021 10:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oyun için annesini öldüren Daniel Petric'e 23 yıl hapis!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×