Oyun incelemesi yazın ve bunu Steam üzerinden yayımlayın!

Oyun incelemesi yazın ve bunu Steam üzerinden yayımlayın!

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 27.11.2013 - 10:01
Steam Reviews sistemi geliyor
Steam'den oyun almak konusunda çoğu oyuncunun bazı tedirginlikleri bulunuyor. Oyunu almalı mı? Oyunun fiyatı oyunu almaya değer mi? Ve bunlara benzer çeşitli sorular. Oyun inceleme sitelerinden bilgiyi ediniyorsunuz ve alıp almamanız gerektiğini yorumlarda tartışıyorsunuz. Daha sonra ister alıyorsunuz, ister almıyorsunuz burası size kalmış durumda. İşte bu sistemi Steam kendi platformuna da getiriyor. Bu sayede daha çok kullanıcının dikkatini çekmeyi amaçlıyor.

Steam Reviews ile birlikte oyuncular bir oyun hakkında yazmış olduğu kişisel incelemelerini paylaşabilecek, diğer oyuncular bu incelemeyi okuyup değerlendirme yapabilecek ve kendi incelemelerinizi bile yazabileceksiniz. Ayrıca hangi dili kullanıyorsanız o dili seçerek o dilden yayımlanmış olan incelemeleri görebileceksiniz. Oyuncuların birbirleriyle dayanışma içerisine gireceği Steam Reviews şu anlık beta aşamasında.

Oyun incelemesi yazın ve bunu Steam üzerinden yayımlayın!
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 08:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×