Oyun uğruna uçaktan kovuldu!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 7.12.2011 - 14:15
"Hocam, şu bölümü de geçeyim lütfen!"
Anadolu Ajansı'nın girdiği bir habere göre ünlü Hollywood oyuncusu Alec Baldwin meğerse bir oyun fanatiğiymiş, hem de kendisini uçaktan attıracak kadar.

Habere göre ünlü yıldız, Los Angeles havaalanında uçak içerisinde cep telefonu üzerinden oyun oynamaya başlamış, görevlilerin oyunu kapatmasını istemesine rağmen bu isteğe bir türlü uymayan Baldwin en sonunda uçaktan kovulmuş.

Oyun uğruna uçaktan kovuldu!
Words with Friends adlı online oyunu oynayan Baldwin'in uçak güvenliği gereçesi ile telefonundaki Wi-Fi/3G bağlantısını kapatması istendiğinde buna karşı çıkan oyuncu için basın sözcüsü bu tutkusunu "Uçmaktan vazgeçecek kadar" şeklinde değerlendiriyor. Bu son uçuşunu twitter üzerinden paylaşan Baldwin, Amerikan Havayollarına ait uçağın görevlileri için "1950'lerin Katolik okullarındaki beden öğretmenleri uçuş görevlisi olarak iş bulmuş" dedi.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2022 00:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oyun uğruna uçaktan kovuldu!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×