Oyun ve animasyon sektörü geleceğini bekliyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Oyun ve animasyon sektörü geleceğini bekliyor!
METUTECH-ATOM, oyun ve animasyon sektöründe kendini kanıtlamak isteyen gençlere staj ve çalışma imkanı sunuyor...

Önümüzdeki günlerde kuruluşunun birinci yılını dolduracak olan METUTECH-ATOM bünyesinde, gündelik oyunlardan, animasyona; 2 ve 3 boyutlu görselleştirme çalışmalarından, web tabanlı oyunlara; eğitim amaçlı interaktif ortamlardan, reklam ve pazarlama uygulamalarına kadar geniş bir alanda faaliyet gösteren girişimci gruplardan oluşmaktadır. METUTECH-ATOM’da çalışacak öğrenci ve mezunlar, hem yaratıcı yönlerini ortaya koyabilecekleri rahat bir ortamda disiplinlerarası uyum içinde çalışmayı öğrenecekler, hem de teknik ve iş geliştirme konularında tecrübe ve yetkinliklerini artırma imkanı bulacaklar.

Herhangi bir üniversite ya da bölüm sınırlaması olmadan; grafik tasarım, modelleme, animasyon, yazılım ve işletme alanlarında çalışma imkanı sağlayacak olan METUTECH-ATOM’ a başvurular 25 Mayıs Pazartesi günü 17.30’a kadar devam edecek. Başvurular, özgeçmiş ve niyet mektubuyla birlikte METUTECH-ATOM’a e-mail yoluyla ulaştırılabilecek. Başvuruların hangi alana yönelik yapıldığını belirleyebilmek için, ilan kodu da başvuru e-mailinde belirtilmelidir. Tasarım alanlarıyla ilgili başvuranların önceki çalışmalarını içeren demo reel ve portfolyolarını kargo ile ya da ilgili link veya web sitesi adresini e-mail ile METUTECH-ATOM’a göndermeleri gerekmektedir. Başvuru sürecinin ardından, uygun bulunan adaylarla mail ya da telefon aracılığıyla iletişime geçilecek ve birebir mülakat gerçekleştirilecek. İlan kodlarını ve detayları buradan görebilirsiniz.

İletişim:
METUTECH-ATOM
Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi
Ofis: +90 312 210 0133
E-mail: metutech-atom@metutech.metu.edu.tr
Web: www.metutech-atom.org
Adres: ODTÜ Teknokent Galyum Blok ODTÜ, 06531, Çankaya, Ankara/Türkiye
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 06:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oyun ve animasyon sektörü geleceğini bekliyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×