1/3

Oyun yapımcıları, 2011'de hangi oyunları sevdi?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.12.2011 - 10:30
Oyun yapıyorlar, ama oyun da oynuyorlar
2011'i geride bırakmamıza artık günler kaldı. Bu yıl da birçok kaliteli oyunla karşılaştık, oynadık ve eğlendik. Tabii biz oyuncular kadar, oyun yapımcılarının da sevdiği oyunlar oldu. Peki oyun yapımcılarının 2011 yılında çıkan oyunlar arasında favorileri neler?

Genellikle Bethesda'nın Skyrim'inin ve Naught Dog'ın Uncharted 3'ünün öne çıktığı liste şöyle:

Microsoft Europe'da Cretive Director olarak çalışan ve Fable serisinin hazırlayıcısı olan Peter Molyneux, 2011 yılındaki favorilerini IGN'e Minecraft, Legend of Zelda: Skyward Sword ve Forza Motorsport 4 olarak açıkladı.

Oyun yapımcıları, 2011'de hangi oyunları sevdi?
Cevat Yerli
Crytek'in başkanı ve CEO'su Cevat Yerli ise, Uncharted 3, FIFA 12 ve The Elder Scrolls V: Skyrim'i favorileri olarak gösteriyor.

Epic Games'in tasarım yöneticisi Cliff B, Bethesda'nın Skyrim'i ve Infinity Ward'un Modern Warfare 3'ünü favori olarak gösterirken, ayrıca bir iOS oyunu olan Amazing Breaker'ı da favorilerinin arasına alıyor.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×