Oyuncaklar, Han Solo ve Chewbacca'nın nasıl tanıştığını sızdırdı

Oyuncaklar, Han Solo ve Chewbacca'nın nasıl tanıştığını sızdırdı

Furkan Güler
Furkan Güler 20.02.2018 - 14:52
İkilinin tanıştığı kısım, Star Wars oyuncakları sayesinde tasvir edildi.

Her sene bir Star Wars filmi ile seyircilerin karşısına çıkma kararı alan Disney, bu sene hayranlarının karşısına Solo: A Star Wars Story filmi ile çıkacak. İlgi çekici olması beklenen filmde, Star Wars: Episode III Revenge of the Sith ve Star Wars: Episode IV A New Hope arasında geçen hikayeyi ve Han Solo'nun Millenium Falcon ile nasıl ünlendiğini göreceğiz.

Han Solo ve Chewbacca'nın nasıl tanıştığı ortaya çıktı

Ayrıca Han Solo'nun en yakın arkadaşı ve Millenium Falcon'un yardımcı pilotu olan Chewbacca'yı da izleyeceğimiz filmde, Han Solo ve Chewbacca'nın tanıştığı sahne oyuncaklar ile yanlışlıkla tasvir edildi. Star Wars oyuncaklarının resmi üreticisi olan Hasbro'nun, Solo: A Star Wars Story filmi için ürettiği oyuncaklarda Han Solo'yu ve Chewbacca'nın ayağında zincirler ile olması dikkatleri çekiyor. Tahminlere göre ikili, esir düştükleri bir İmparatorluk Kampı'nda karşılaşıyorlar. Ayrıca Han Solo oyuncağının üzerinde olan İmparatorluk üniforması da dikkat çeken başka bir unsur olmuş durumda.

Aynı üniformayı, Empire Strikes Back filminde General Veers'in üzerinde de görmüştük. Muhtemelen Han Solo, bir şekilde üniformayı ele geçirip Chewbacca'yı da yanına alarak kamptan kaçacak.

Oyuncaklar, Han Solo ve Chewbacca'nın nasıl tanıştığını sızdırdı

General Veers

Oyuncaklar, Han Solo ve Chewbacca'nın nasıl tanıştığını sızdırdı


Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 13:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2018 23:55
EU daki kısım şöyle (ne kadar öyle kalır bilemem) imparatorluk wookieleri güçlü yapılarından dolayı ilk death starda çalıştırmak için köle yapar. Han da o ara filoda pilottur. Chewy ye işkence edildiğini görünce dayanamaz işkence edene birşey yapar ve özgür bırakır. Wookie hayat borcu vs vs vs.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2018 22:03
Star Wars öldü artık vurmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×