Oyuncu koltuğu Razer Iskur X piyasaya çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.06.2021 - 12:44
Oyuncu aksesuarları konusunda deneyimli olan firma yeni oyuncu koltuğu Razer Iskur X modelinin piyasaya çıktığını duyurdu.

Razer Iskur X piyasaya çıktı. Razer, maksimum konfor ve uzun ömürlü dayanıklılık için tasarlanmış oyun koltuk ailesine en son eklenen Iskur X'i duyurdu. Çelik takviyeli gövde, yüksek yoğunluklu köpük ve çok katmanlı, dayanıklı sentetik deri ile tamamlanan Iskur X, en uzun oyun seanslarında bile uzun süreli konfor ve destek için tasarlanmıştır. Rekabetçi fiyatlara sahip Iskur X, uzun süreli konfor ve dayanıklılık için temel oyuncu koltuğu olurken, yeni baş ve bel yastıkları her oyuncuya uygun duruş ve destek sağlar.

Oyuncu koltuğu Razer Iskur X piyasaya çıktı

Iskur X, 136 kg'a kadar destekler ve omurganın doğal eğrisi boyunca da destek sağlayan, şekillendirilmiş bir sırt kısmına sahiptir. 2D kolçaklar bilek ve omuz gerginliğini azaltırken, açılı koltuk kenarı üst bacak ve uyluk desteğini en üst düzeye çıkarır. Çok işlevli arkaya yaslanma özelliği ile Iskur X, uzun oyun seanslarında en rahat duruş için yeniden konumlandırılabilir.

Ayrıca bugün Razer Kafa Yastığı (Head Cushion) ve Razer Bel Yastığı (Lombar Cushion) da piyasaya sürüldü. Herhangi bir oyuncu koltuğu ile kullanım için tasarlanan Razer Lombar Cushion, hafızalı köpük dolgu sayesinde kullanıcıların sırtını şekillendiren ergonomik destek ile omurgayı nötr bir konuma getirmeye yardımcı olur. Razer Head Cushion, konfor ve desteğin mükemmel dengesi için kullanıcının kafa şekline uyum sağlayan yoğun bir hafızalı köpük çekirdek ile konforu tamamlar. 

Razer Kiyo Pro inceleme

Oyuncu koltuğu Razer Iskur X piyasaya çıktı

Basın Bülteni

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 07:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2021 20:28
Nerde canım 20TLlik plastik sandalyeler. Nerde nokta atışı vurduran tekerlekli fareler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2021 12:15
400 dolar bakalım tr de ne kadar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2021 16:54
Iskur X mi?

La oyuncu insanın işsizliği yüzüne vurulmaz. Böyle satamazsınız bu koltuğu...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oyuncu koltuğu Razer Iskur X piyasaya çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×