Oyuncular Windows 7'den memnun

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
Oyuncular Windows 7'den memnun
Forrester Research firmasının yaptığı araştırmaya göre Microsoft'un yeni işletim sistemi oyuncular tarafından sevildi. Yeni bilgisayar alan kullanıcıların yüzde 45'lik dilimi Windows 7'yi tercih ederken, oyuncuların yüzde 32'lik kısmı da var olan işletim sistemini Windows 7'ye yükseltti.

Vista'dan daha yüksek performans sergilemesi ve eski donanım ürünlerine de destek vermesi en çok tercih edilen işletim sistemlerinden biri olmasına neden oldu. Eskiye uyumlu olmasının bu başarıyı yakalamasında en büyük sebep olarak görülüyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 17:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oyuncular Windows 7'den memnun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×