Oyuncuların merak ettiği Avengers oyununun sitesi güncellendi

Furkan Güler
Furkan Güler 13.11.2018 - 10:24
Oyun ne zaman gösterilecek?

Geçtiğimiz senelerde duyurulan Avengers oyunu hakkında duyurulduktan sonra herhangi bir bilgi alamamıştık. Gösterildiği dönemde sadece kısa bir fragman yayınlanan ve oyunda olacak karakterleri gördüğümüz kısa videodan sonra ilk kez Square Enix, oyun hakkında bir güncelleme yaptı. Oyunun sitesini güncelleyen geliştiriciler, yeni oyun hakkında bilgi vermeden kısa bir tanıtım yazısı yayınladı.

Avengers oyunundan yeni bilgi geldi

Çoklu oyuncu temelli bir oyun olacağını tahmin ettiğimiz yapım, Tomb Raider'ın yapımcıları olan Crystal Dynamics ve Eidos Montreal tarafından geliştiriliyor. Son olarak yeni Tomb Raider serisi ile oyuncuların karşısına çıkan ekip, bakalım Avengers oyunuyla bizlere neler gösterecek? Hala oyun için geliştirici arayan Square Enix, muhtemelen oyunu bir sonraki sene piyasaya sürecektir.

Önümüzdeki E3 gösterileceğini düşündüğümüz yapım, Marvel hayranları tarafından merakla bekleniyor. Yeni oyunun Avengers filmleri ile nasıl bir bağlantısı olacağı da merak ediliyor. Belki de yeni oyun, filmler yerine çizgi romanlarda gördüğümüz hikayeleri anlatmayı tercih eder. Son olarak karakterlerin, Avengers filmlerinde oynayan oyuncular tarafından seslendirilmesi isteniyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 06:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2018 10:38
ben size oyunu söyliyim hemen bütün avengers karakterlerinin olduğu bir battle royale oyun olacak. Hikayeli bir oyun bekleyen biz oyuncular oyun çıktıktan sonra küfür edeceğiz.
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2018 20:17
Square enix eidos ve crystal dynamics senaryo tarzı oyun yapan şirketler. Ne battle royali?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2018 13:43
DC Universe Online'a rakip bir oyun olabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2018 13:11
Batle royal modu olmayacagi cok bariz belli!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oyuncuların merak ettiği Avengers oyununun sitesi güncellendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×