Oyuncuların merakla beklediği Pokemon: Let's Go duyuruldu

Oyuncuların merakla beklediği Pokemon: Let's Go duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 30.05.2018 - 12:01
Eğer sıkı bir Pokemon Go oyuncusuysanız, bu oyuna hayran kalacaksınız.

Geride bıraktığımız dönemlerde sızıntı haberler üzerinden dolaşan yeni Pokemon oyunu, nihayet resmi bir şekilde duyuruldu. Pokemon: Let's Go adını alan yeni oyun, hali hazırda mobil platformda milyonlarca oyuncusu bulunan Pokemon: Go ile eşlenikli bir şekilde oynanabilecek. Hikaye olarak Pokemon Yellow'u baz alan yeni oyunda, eski oyunlara nazaran yenilikler bulunuyor. Her ne kadar oyun Pokemon: Go oyununa benzese de, yapılan açıklamalar bu benzetmenin tam tersini söylüyor. Oyuncuları saatlerce başına bağlayacak içeriklerle dolu olduğu söylenilen yeni Pokemon: Let's Go'nun, böylelikle Nintendo Switch'e çıkan ilk Pokemon oyunu olduğunu söyleyebiliriz.

Pokemon: Let's Go duyuruldu

Tek bir Joy - Con ile oynanması sayesinde rahat bir oynanış sunan yeni oyun, co - op mekaniklerini de içerisinde barındıracak. İki adet sürümü olan oyunun dilerseniz Pikachu veya Eevee sürümlerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Poke Topu fırlatarak Pokemon yakalamaya da izin veren oyunu buna paralel olarak Poke Ball Plus kontrolcüsüyle de oynayabiliyorsunuz. Pokemon'larınızı yanınızda taşımaya imkan sağlayan bu kontrolcü sayesinde oyun içinde Pokemon yakalamak mümkün oluyor. Son olarak Pokemon: Let's Go'nun ana oyun olmadığı, ekstra olarak yan bir oyun olduğunu belirtelim. Yani daha öncesinde Switch için duyurulan Pokemon oyunu, belirtildiği üzere 2019 yılında çıkacak.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 19:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2018 07:59
anladığım kadarıyla hikaye arka plana atılmış online tabana hizmet verecekler öyle olmasa bile adam pokemon go sundan oyuna 100 level pokemunu göndercek hop hikaye çöp :( ben green yenmek için az mı pokemon peşinde koştum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 31.05.2018 04:35
Almaya değmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2018 19:34
Canım çekti hemen bi ds emulatörü kurup pokemon'a başlayim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2018 12:54
Pokemon: Let's Get the F**k Outta Here
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×