Oyunculukta 10 dönüm noktası

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.07.2010 - 11:09
Arcade salonlarından, ev konsollarına kadar uzanan uzun bir yol
Oyun sektörü yıllardır gelişiyor. Şu an için çok iyi gördüğümüz teknolojiler, 1-2 yıl sonra bize çok basit gelebilecek. Tıpkı yıllar önce çıkan ve çıktıklarında olay yaratan teknolojilerin, günümüzde oldukça basit gelmesi gibi.

Arcade salonları, 3 boyutlu oyun deneyimi, GameBoy ya da Xbox Live... Gametrailers, oyun dünyasında 10 önemli dönüm noktasını konu alan bir video hazırlamış. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oyunculukta 10 dönüm noktası

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×