1/5

Oyunlardaki Ünlü Güzeller

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Yıldızlar sanal dünyadaki yerlerini aldı
Ünlü simaları hep filmlerde, dizilerde, dergilerde, televizyonda görmüyoruz. Özellikle son yıllarda oldukça gelişen oyun piyasasıyla birlikte, şöhret sahibi insanları oyunlarda da görür olduk. Seslendirmelerde olsun, yeri geldiğinde modellemeleri ile olsun, sanal dünyada da yerlerini aldılar. Bunların sebepleri arasında ünlü kişilerin bazı Hollywood filmlerine taş çıkartan bütçelere sahip projelerden iyi kazanmaları, artı geliştiricilerin ünlü simaları kullanarak oyunlarının adını daha çok duyurmaları ve reklamlarını yapması da gösterilebilir. Ancak sebepler daha neler olursa olsun, bu durum her daim dikkat çekiyor, özellikle de işin içinde ünlü ve güzel şahsiyetler olunca! Şimdi gelin, güzel ve bilinen isimlere kısaca bir göz atalım.

Brooke Burke

Need for Speed: Underground nefes kesen bir oyundu. Yasadışı sokak yarışları, modifiyeli araçlar derken başarısı üstüne devamı yapıldı. Need for Speed: Underground 2 bazı açılardan eleştirilse de, kaliteli bir yapımdı. Underground 2’nin yarışları, araçları vs… dışında güzelleri de bir hayli dikkat çekiciydi. Brooke Burke de bu güzellerden biriydi. 7 Eylül 1971’de doğan güzel yıldız, Underground 2’de Rachel Teller karakterine hayat verdi ve sinematikler de karşımıza çıktı. Hatta oyundaki performansından dolayı Spike TV’den ödüle bile layık görüldü. Birçok dergiye kapak olan ve en güzel kadınlar listesinde bulunan Burke’un 2006’da boşandığı eşinden 2 çocuğu bulunuyor. Las Vegas, CSI: Miami gibi bazı dizilerde de rol aldı, ama asıl ismini ise Wild On... isimli TV programını sunarak duyurmuştu. Underground 2 haricinde Trivial Pursuit Unhinged, Pocketbike Racer ve Big Bumpin oyunlarında da yer aldı.

Oyunlardaki Ünlü Güzeller
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×