Özel kopya korumalı Müzik CD'leri kapış kapış

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Özel kopya korumalı Müzik CD'leri kapış kapış
Israil menşeili firma Midbar Tech, Cactus Data Shield adlı teknolojilerini kullanan CD'lerden 10 milyon tanesinin Japonya'da satıldığını böylelikle bu teknolojiyi kullanan müzik CD'lerinin toplamda 30 milyon taneye ulaştığını açıkladı. Midbar temsilcisi Marjie Hadad, CDS-200 adlı teknolojilerini kullanan CD'lerin bilgisayarlarda da çalışabileceğini, önceki CD'lerde kullanılan CDS-100 korumasında PC kullanıcılarının satın aldıkları CD'leri CD-ROM, DVD-ROM sürücülerinde ve otomobil CD çalarlarında kullanamama problemlerinin aşıldığını açıkladı. Windows kullanıcıları kopya korumalı CD'lerinde gelen özel bir yazılım sayesinde diğerlerine nazaran daha az problem yaşıyorlardı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Özel kopya korumalı Müzik CD'leri kapış kapış

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×