Özel Metal Gear Solid versiyonu geliyor

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Özel Metal Gear Solid versiyonu geliyor
Özel Metal Gear Solid versiyonu geliyor

Sony, PSP-3000'için yapılan "Metal Gear Solid: Peace Walker" özel versiyonunun görüntüleri ortaya çıktı. İki paket olarak satılacak özel versiyondan ilki premium paket.
Bu pakette bir PSP, kap, dirseklik ve oyunun kendisi bulunuyor.Paket, 180 pounda satılıyor.

Diğer paket olan "Super-Snake" paketiyse sadece Japonya Konamistyle online mağazasından alınabiliyor. "Super-Snake" paketinde PSP, özel deri çanta, deri bileklik, özel stand, özel künyeler ve kitapçık bulunuyor. Bu paket, 250 pounda satılıyor. Oyun, Japonya'da 18 Mart, Amerika'da 25 Mayıs, İngiltere'de ise 28 Mayıs'ta satışa sunulacak.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Özel Metal Gear Solid versiyonu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×