Özür niyetine zaten bedava olan oyunu verdiler!

Özür niyetine zaten bedava olan oyunu verdiler!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 31.12.2013 - 01:14
Yok artık!
Hammy Fresh ismindeki bir oyuncu Xbox One'ında ciddi bir sorun yaşadı ve bunu internetten paylaştı. Buraya kadar bir sıkıntı yok. Microsoft da oyuncuya hediye olarak bedava bir oyun vermeye karar verdi. Bu da normal, bunu da görmemiş değiliz. Bizi dumur eden ise takiben gerçekleşen olay. Hediye verilen oyun Killer Instinct. "E ne güzel işte?" diyorsunuz değil mi? O zaman sizlerle şu bilgiyi paylaşalım: Killer Instinct zaten Gold için bedava. Temel oyun, içerisinde tek bir karakterle birlikte ücretsiz indirilebiliyor. "E Microsoft tüm karakterler açık vermiştir?" diyeceksiniz, oradan da kurtarmıyor. MS baya baya oyunun ücretsiz kısmını hediye etmiş kullanıcıya. Oyuncu da haliyle geçmiş YouTube'a, açmış ağzını, yummuş gözünü. Videosu aşağıda. Biz ne desek bilemedik.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 17:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×