P.N. 03

Alkan Adakaner
Alkan Adakaner 3.06.2010 - 12:31
Capcom'dan Gamecube için gelecekte geçen yeni bir oyun daha geliyor.

Çıkış Tarihi: 2004 

Capcom'un Resident Evil, Devil May Cry ve Dino Crisis gibi mükemmel oyunları yaratan ekibinden yeni bir oyun daha geliyor. Oldukça iddialı bir yapım olan Product Number 03, gelecekte geçen ve robotlara karşı üçüncü kişi bakış açısıyla savaştığımız bir oyun olacak.

P.N.03'te çok karizmatik ve güzel bir bayanı kontrol edeceğiz. Bu kadın Lara Croft ve Dante kadar esnek hareketler yapabiliyor, ayrıca silahlarını da çok iyi kullanıyor. P.N.03'ün oyun tarzı Tomb Raider ile Devil My Cry karışımına oldukça benziyor. Oyunun konusu çok orijinal sayılmaz, yani daha önce bunun gibi bir çok oyun yapıldı fakat P.N.03'ü Capcom’un yaptığını düşünürsek sıradan bir oyun yerine yeniliklerin olduğu bir oyunla karşılaşmamız olası. 

Oyun gelecekte geçtiği için silahlarımızı ışın tabancaları ve bunun gibi silahlar oluşturacak. Gerçek dışı silahların kullanılması pek hoşuma gitmiyor ama dev robotları normal tabanca ile öldürmemizde imkansız olurdu?. P.N 03'te birde combo sistemi bulunmakta, bu sistemi kullanarak düşmanlarınız üstünde oldukça etkili combolar yapabilirsiniz. Oyunun grafikleri şu anda çok iyi gözüküyor, eminim grafikler oyun çıkana kadar çok daha iyi olacaktır. Oyun gelecekte geçtiği için özel efektler oldukça fazla kullanılmış, grafiklerde herhangi bir bozulmada gözükmüyor. Bölüm ve robot tasarımları yeterince ayrıntılı dizayn edilmişler, yani kısaca grafiksel anlamda herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum, dolayısıyla oyun bu yönüyle oldukça tatmin edici gözüküyor.

P.N.03 konusunda şu anda daha fazla bilgi yok, yeni bilgiler geldikçe size ulaştıracağız. 2004 yılında piyasada olması beklenen P.N.03 belki oyun dünyasında devrim yaratmayacak ama bir başyapıt olacak gibi. Sonuçta P.N.03 bir Capcom oyunu olarak her GameCube sahibinin beklemesi gereken bir oyun.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 12:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
P.N. 03

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×