Pacific Rim: Uprising'in IMAX fragmanı aksiyona doyuruyor

Pacific Rim: Uprising'in IMAX fragmanı aksiyona doyuruyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 17.02.2018 - 13:02
Jeager'lar IMAX perdesinde.

Pacific Rim: Uprising, serinin hayranlarının merakla beklediği bir film. Mart ayında vizyona girecek olan filmin IMAX için özel bir fragmanı yayınlandı. Filmden bir çok yeni sahneyi gösteren IMAX fragmanı bizi aksiyona doyuruyor. Dünyayı istila etmeye çalışan devasa yaratıklara karşı insanların ürettiği Jeager isimli robotlara bu filmde yenileri katılıyor. Hayal gücünü zorlayan sahnelere sahip olan Pacific Rim: Uprising, ilk filmin 20 yıl sonrasında geçecek.

Pacific Rim: Uprising IMAX fragmanı

Yer altından gelen ve şehirlere saldıran Kaiju dediğimiz yaratıklardan korunmak için yapılan devasa robotların (Jaeger) savaşını izliyoruz. Robotlarla yaratıklar şehrin ortasında savaşıyor, daha ne olsun? İlk filmi ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve görsel efektlerde ödüller alan Pacific Rim, ikinci filmi ile gümbür gümbür geliyor. Başrolünde Scott Eastwood ve John Boyega olan Pacific Rim: Uprising 23 Mart 2018'de dünya ile aynı anda ülkemizde de vizyona girecek.

2013'de çıkan Pacific Rim, yaratık filmlerinin babası Guillermo del Toro tarafından yönetirlirken, yeni filmin yönetmeni Spartacus dizisinin de yönetmenliğini yapmış olan Steven S. DeKnight oldu.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 21:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 11:09
'' yaratık filmlerinin babası '' derken?
Kalan Karakter : 300 Gönder
grsl
grsl 19.02.2018 09:53
bir çok süper kahraman filmi olsun bu tarz filmler artık zevk vermez oldu bana açıkcası birde gerçekçiliğini resmen tüketti ,bu tarz fimlerde hiç şehirde ölen insan sayıları maddi zararlar sokaklarda binalarda hiç insan görememek yaralanan insanlar abi bu nedir yani kahramanlar bile şehir yok ediyor dandirik bir düşmanı yenmek için en basit batman şehirin anasını ağlatıyor çoğu zaman böyle kahramanlık olacaksa kötüden ne farkın var çok garip süper kahraman filmleri artık gerçekçiliğini ve abartı üstüne abartıyı katlamaya zevksizleşmekte emin adımlarda yürümeye devam ediyor eski filmler nerede şimdikiler nerede
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.02.2018 12:25
mukemmel goruyorsun anlatmaya gerek yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.02.2018 18:32
bu gerçekçi grafikleri ve konuyu bu ciddiyetsiz aksiyona heba etmekten bahsediyor film.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×