Pacific Rim Uprising'in yeni Gipsy Avenger'ına yakından bakıyoruz

Pacific Rim Uprising'in yeni Gipsy Avenger'ına yakından bakıyoruz

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 14.02.2018 - 14:54
Jeager'lar tam gaz.

Pacific Rim filmlerinin adeta yüzü olan Gipsy Avenger için özel bir fragman yayınlandı. Babasının izinden giden Jake'in Gipsy'nin yeni versiyonunu kontrol ettiği yeni görüntüler filmin resmi Twitter adresi üzerinden yayınlandı. Gipsy Avenger'ın yeni özelliklerini gösteren videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İlk filme göre çok daha fazla aksiyon sahnesi içereceği belirtilen Pacific Rim: Uprising'i merakla bekliyoruz.

Pacific Rim Uprising'in yeni Gipsy Avenger'ına yakından bakıyoruz

Yer altından gelen ve şehirlere saldıran Kaiju dediğimiz yaratıklardan korunmak için yapılan devasa robotların (Jaeger) savaşını izliyoruz. Robotlarla yaratıklar şehrin ortasında savaşıyor, daha ne olsun? İlk filmi ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve görsel efektlerde ödüller alan Pacific Rim, ikinci filmi ile gümbür gümbür geliyor. Başrolünde Scott Eastwood ve John Boyega olan Pacific Rim: Uprising 23 Mart 2018'de dünya ile aynı anda ülkemizde de vizyona girecek.

2013'de çıkan Pacific Rim, yaratık filmlerinin babası Guillermo del Toro tarafından yönetirlirken, yeni filmin yönetmeni Spartacus dizisinin de yönetmenliğini yapmış olan Steven S. DeKnight oldu.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.02.2018 20:32
bir gundam olmasalarda jeagerlarda iyidir, mecha candır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×