Painkiller: Battle Out Of Hell için yeni ekran görüntüleri

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
Painkiller: Battle Out Of Hell için yeni ekran görüntüleri
Painkiller: Battle Out Of Hell, ilkinin kaldığı yerden devam ediyor. Kahramanımız Daniel Garner ile birlikte yeni bir aksiyona giriyoruz. Battle Out Of Hell’de, 10 level boyunca mücadele edeceğiz. İlk oyuna göre biraz daha kısa gibi gözükse de, level’ların boyutlarının oldukça geniş olacağı belirtiliyor.

Painkiller’daki detaylı bölüm tasarımları, expansion’da daha da gelişerek karşımıza çıkacak. Her bölümün kendine has özel bir teması ve yapısı olacak. Grafiksel olarak en önemli özelliklerden birisi, Havok 2.0 fizik motorunun kullanılacak olması. Böylece çok gerçekçi fiziksel efektler olacak. DirectX 9 destekleyecek olan Battle Out Of Hell’de, ışık ve gölgeleme efektleri de üst düzey olacak. Üstelik bunların, ilk oyuna nazaran daha da geliştirildiğini düşünürsek, karşımıza görsel bir şölen çıkacağını kestirebilmek hiç de zor değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2022 13:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Painkiller: Battle Out Of Hell için yeni ekran görüntüleri

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×