Paladins'in yeni karakteri Lex tanıtıldı

Paladins'in yeni karakteri Lex tanıtıldı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 22.03.2017 - 10:38
Yetenek videosu yayınlandı
Hi-Rez Studios geçtiğimiz günlerde Paladins: Champions of the Realm'e gelecek olan yeni kahraman Lex'i duyurmuştu. Bugün çıkan yeni video ile Lex'in sahip olduğu yeteneklere göz atıyoruz.

Lex, the Hand of Justice, çift pistollara sahip ve ana saldırısını da bu silahlar sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Ağırlıklı olarak saldırı yeteneklerine sahip olan Lex, diğer karakterlere göre biraz daha zayıf olduğu için sürekli olarak takım arkadaşları ile beraber ilerlemek hayatını kurtarabilecek hareketlerin başında geliyor.

Lex'in ilk yeteneğinin adı Retribution. Bu yetenek sayesinde Lex işaretli bir düşmanını duvarların ardından bile görebiliyor, yani bir bakıma o düşmana odaklanıyor. Dota 2'deki Bounty Hunter'ın yeteneğinde olduğu gibi Lex bu düşmanı öldürünce fazladan altın ve tecrübe puanı alıyor.

Combat Slide adlı ikinci yeteneğinde Lex yerde kayarak ateş edebiliyor ve düşmanlardan kaçabiliyor da daha az hasar alarak saldırabiliyor. Lex'in bir de The Law adlı ultisi bulunuyor. Bu yeteneği kullanınca Lex önüne doğru bir konu şeklinde ateş ediyor ve bu koni içinde bulunan tüm düşmanlara hasar veriyor.

Lex için tüm bu yetenekleri gösteren videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2020 09:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2017 09:34
Zenci silahşör, acaba bu tasarımı daha önce nerede gördüm?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2017 19:12
Bu MOBA olayı ciddi baydı artık.OW kötü bu ondan da kötü. Reaperi alıp , kafasını boyamışlar 1-2 skill tamam gg.Quake meydanı bunlara bırakıp gitti,şimdi dönüyor ama;hayalleri yıkan E-sport temalı , yine heroic abilities esintili,120 fps lakin sinirden kanser olacağın 50 IQ'luk insanlarla birlikte.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2017 13:49
reaperada benziyor falan filan :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir