Pan'in ilk fragmanı geldi! (Türkçe Altyazılı)

Murat Oktay
Murat Oktay 27.11.2014 - 18:08
Peter Pan hiç anlatılmamış hikayesi ile dönüyor.
Warner Bros. Pictures’dan Joe Wright’ın (“Atonement,” “Pride & Prejudice”) yönettiği, canlı-aksiyon Peter Pan filmi “Pan” geliyor.

J.M. Barrie tarafından yaratılan original karakterlere yeni bir bakış açısı getiren bu aksiyon macera filmi, kaçırılarak var olmayan ülke, “Neverland’a götürülen öksüz bir çocuğun hikayesini konu alıyor. Bu çocuk, daha sonra büyülü ülke “Neverland”de Peter Pan ismiyle sonsuza kadar anılacak bir kahramana dönüşecektir.

Filmin başrollerinde Oscar adayı Hugh Jackman (“Les Misérables”) Karasakal rolünde; Garrett Hedlund (“Inside Llewyn Davis”) Hook/Kanca rolünde; yine Oscar adayı Rooney Mara (“The Girl with the Dragon Tattoo”) Kaplan Lily rolünde; Adeel Akhtar (“The Dictator”) Smee rolünde; ve genç oyuncu Levi Miller, Peter rolünde yer alıyorlar.

Oyuncu kadrosunu tamamlayan diğer isimler ise şöyle; Taejoo Na (“The Kick”) Kwahu rolünde; Nonso Anozie (“Son of God,” “Atonement”) Bishop rolünde; Kathy Burke (“Tinker Tailor Soldier Spy”) Anne Barnabas rolünde; Kurt Egyiawan (“Skyfall”) Murray rolünde; Lewis MacDougall (İngiltere TV yapımı “In the Name of the Children”) Nibs rolünde; genç oyuncu Leni Zieglmeier, Wendy Darling rolünde; Jack Charles (“Mystery Road”) Şef/Kaplan Lily’nin babası rolünde; ve Amanda Seyfried (“Les Misérables”) Mary rolünde.

Senaryo yazarı Jason Fuchs. Yapımcılar Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Paul Webster. Yönetici yapımcı Tim Lewis.

Warner Bros. Leavesden Stüdyolarında çekilen, “Pan’in,” 17 Temmuz 2015’ten itibaren tüm dünyada 3D, 2D ve IMAX® formatlarında vizyoan girmesi planlanıyor.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 00:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pan'in ilk fragmanı geldi! (Türkçe Altyazılı)

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×