Papers, Please'in PS Vita sürümü yakında çıkabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 16.08.2017 - 11:04
PS Vita sahipleri halen konsol için var olan umutlarını yitirmediler.
Sony'nin talihsiz el konsolu PS Vita, her geçen gün kullanıcılarının elinde tozlanmaya devam ediyor. Oyuncuların da artık neredeyse umudunu kestiği PS Vita'ya duyurulan Papers, Please yakında konsola gelebilir. Gamescom 2014 sırasında PS Vita için duyurulan oyun hakkında son üç yıldır herhangi bir bilgi edememiştik.

Ancak söylentilere göre Papers, Please'in PS Vita sürümü henüz iptal edilmedi. Oyun yapısı itibari ile el konsollarında oldukça zevkli olabilecek Papers, Please, özel oyunlar kadar olmasa da PS Vita'yı biraz ayağa kaldırabilir. Basit bir memurluk simülasyonu olan Papers, Please baskıcı bir yönetimde ailesine bakmaya çalışan gümrük memurunun hayatını konu ediniyor.

Papers, Please'in PS Vita sürümü yakında çıkabilir
Ülkeye giren insanları sıkı kontrolden geçirdiğimiz oyun, sahip olduğu karakterleri ve teması sayesinde oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Mobil tarafta sadece iOS marketinde bulunan Papers, Please'in Android telefonlara ise gelip gelmeyeceği şimdilik belli değil. Ancak başarılı oyun PS Vita'ya çıkarsa oyunun en az mobil platformlarda sattığı kadar Sony'nin ölü konsolunda da satabilir. Oyunun geliştiricisi oaln 3909 firması şimdilik resmi bir açıklama yapmadı ancak PS Vita sahipleri Papers, Please'in bu sene içerisinde çıkacağına inanıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 06:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Papers, Please'in PS Vita sürümü yakında çıkabilir

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×