Paramanya’ya ilk yuvarlak harita Uydu Haritası eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.08.2018 - 10:48
Oyun için en kapsamlı güncelleme yayınlandı

Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan Paramanya, bugüne kadar yayınlanmış en iyi ve en kapsamlı güncellemeyle hem içerik hem de oynanış tarzı açısından çok daha eğlenceli hale geliyor.

Paramanya’nın ilk yuvarlak haritası

Oyuncular, ‘Uydu Haritası’ ile ilk kez yuvarlak bir Paramanya haritası üzerinden oynamanın deneyimini bu güncellemeyle yaşayacak. Oyun içerisinde daha kolay elmas kazanılmasını sağlayacak ‘Elmas Madeni’ ve yeni oyun içi para birimi ‘Yıldız Puanı’ da bu kapsamlı güncellemeyle oyuna dahil olacak.

Yusuf ve Hürrem karakterleri yenilendi

Yeni güncellemenin sürprizleri bitmiyor. Paramanya’nın en sevilen karakterlerinden Yusuf ve Hürrem yeni görüntüleriyle oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıca Paramanya, bu güncellemeyle yeni bir arayüze, dolayısıyla yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Yeni arayüz çok daha kullanıcı dostu ve oyun keyfini daha üst seviyelere taşıyacak.

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, tüm mobil cihazlara uyumluluk gibi özelliklerin yanı sıra Paramanya, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Ayrıca oyunda bulunan birbirinden farklı haritalar, yepyeni karakter kartları, aksesuarlar ve zar tiplerinin kombinasyonuyla mobil masa oyunlarına strateji faktörünü de katıyor.

Her hafta yapılan farklı etkinlikler ve birçok yeni özellikle Paramanya’da eğlencenin sınırı yok. Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 20:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Paramanya’ya ilk yuvarlak harita Uydu Haritası eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×