Paramanya’ya Su Şehri haritası ekleniyor

Paramanya’ya Su Şehri haritası ekleniyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.12.2017 - 14:29
Su Şehri haritasında suyun gücü oyuncularla birlikte

Paramanya, yeni güncellemesiyle oyunculara keyifli, heyecanlı ve adrenalini yüksek bir harita sunuyor. Yeni Su Şehri haritası oyunculara suyun gücünü kullanma fırsatı veriyor. Bu harita sayesinde oyuncular su vanalarını açıp kapatarak hem kendilerini hem de rakiplerini istedikleri kareye sürükleyebilecekler.

Rakibi suyun gücüyle sürükle 

Yeni bir oynanış şekli getiren Su Şehri haritası, oyuncuların kazanma stratejilerinde rol oynayacak farklı taktikler geliştirmelerine olanak tanıyor. Oyuncu, suyun gücünü avantaj kazanmak için ya da rakip oyuncuyu güç durumda bırakmak için kullanabilecek.

Paramanya’nın keyfi Türkiye’ye özgü içerikleri

Paramanya’nın mobil oyuncular arasında bu kadar çok sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri, oyundaki karakterlerin ve mekanların yerelleştirilerek, oyuncuların Türkiye’ye özgü içeriklerle buluşturulması. Oyuncular Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan, Nasreddin Hoca, Selahaddin Eyyübi gibi tarihimizin önemli karakterleri ile oynayabilme şansı buluyor. Ayrıca Paramanya’nın Türkiye Haritası da ülkemizin farklı şehirlerine sahip olmanın ve o şehre özgü simgeleri inşa edebilmenin keyfini sunuyor.

Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek. Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 21:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×