Paranormal Activity serisi devam ediyor!

Paranormal Activity serisi devam ediyor!

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 26.07.2013 - 10:43
Bu sefer bizi nasıl bir gizem bekliyor?
Paranormal Activity, ilk olarak vizyona girdiğinde oldukça beğenilmişti. Seride toplamda 4 adet film var ve başka bir haber daha verelim. Paranormal Activity 5, yakında geliyor. Aslında çok da yakın bir tarih sayılmaz. Şu aralar yayımlanan son bilgilere göre, 3 Ocak 2014 yılında vizyona girecek. Paramount Pictures, işin arkasındaki isim olacak ancak yönetmen veya oyuncular hakkında net bir detay verilmedi. Özellikle son film olan Paranormal Activity 4, serinin en kötü filmi olarak değerlendirildi.

İlk 3 filmde, konu birbiri ardından devam ederken, dördüncü filmdeki korku öğeleri ne yazık ki ilk seriler kadar başarılı olamamıştı. Özellike sinema eleştirileri tarafından, "filmin devamı olmasın" şeklindeki yorumlarına rağmen Paranormal Activity 5'in gelmesiyle, güzel bir hikayenin bizi bekleyeceğini umut ediyoruz.


Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 23:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×