Pariah tarih verdi

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Pariah tarih verdi
Groove Games, PC ve Xbox için hazırlanmakta olan FPS oyunu Pariah için kesin çıkış tarihini belirledi. Buna göre oyun, 3 Mayıs'tan itibaren piyasalardaki yerini alacak. Oyunun ayrıca duyurulmuş bir de PS2 versiyonu var.

Oyunda uzak geleceğe uzanıyoruz ve hayatta kalmaya çabalayan bir gruba liderlik eden Jack Mason adındaki doktoru canlandırıyoruz. Bu insanlar kendilerine Karina diyorlar. Hepsinin birden yaşama dört elle sarılmalarındaki neden ise tutuldukları cezaevinin yakın bir zamanda içerisindekiler ile birlikte yok edilecek olması. Tek kurtuluş yolları ise olacaklardan önce “Earth” adını verdikleri bu topraklardan ne pahasına olursa olsun bir an önce kurtulmak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pariah tarih verdi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×