Paris Games Week

Paris Games Week

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.11.2017 - 16:46
Paris Games Week fuarında kameramıza neler takıldı?

Paris Games Week bildiğiniz gibi önceki gün yapılan Sony konferansı ile açıldı. Playstation 4 ve PS VR için yapılan duyuruların yanı sıra uzun süredir beklediğimiz oyunlardan da yeni video ve bilgilere sahip olduk. Özellikle Last of Us Part II, God of War ve Shadow of the Colossus gibi oyunlar adeta keyfimizi de yerine getirdi.

Paris Games Week'te kameramıza takılanlar

Tabi bu fuarda Sony dışında Ubisoft, Nintendo, EA Games gibi sektörün önde gelen birçok firması da bulunmakta. Fuar alanına kurulan oyun alanları ile birlikte yeni oyunları için deneyim imkanı sunan firmalar ayrıca fuar alanında farklı etkinliklerle de karşımıza çıkıyor. Yapılan turnuvaların yanı sıra oyunlar ile ilgili özel eşyaların satıldığı alanlara rastlamakta mümkün. Tabi fuar alanında gezen cosplaycileri de unutmamak lazım.

Yeri gelmişken Detroit: Become Human standının bizi oldukça etkilediğini de söylemek istiyorum. Sony çalışanları tıpkı oyunda olduğu gibi camekanın arka tarafına dizilmiş ve oyunun tanıtımını da şahane bir şekilde yapmışlar. Paris Games Week'te kameramıza takılanlara aşağıdaki kolaj videomuzdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 12:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2017 19:55
ADAMlar ne organizasyon yapiyor be gist te böyle olsaydı :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×