Pasifik Savaşı İsyan! Herkesten önce izlemek ister misiniz?

Pasifik Savaşı İsyan! Herkesten önce izlemek ister misiniz?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.03.2018 - 14:11
10 takipçimizi ön gösterime davet ediyoruz

Merlin Sinema olarak tam 10 takipçimizi 23 Mart'ta gösterime girecek olan Pasifik Savaşı İsyan filminin özel gösterimine davet ediyoruz. Yarışmaya katılan takipçilerimizden seçeceğimiz 5 kişi yanlarına alacakları birer arkadaşları ile birlikte Pasifik Savaşı İsyan filmini herkesten önce izleme şansına sahip olacaklar.

Yarışmaya katılmanız için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Merlin Sinema Facebook sayfasını beğenmek ve buradan ulaşabileceğiniz gönderiyi kendi profil sayfanızda herkese açık olarak paylaşmak. Bu özel gösterim 21 Mart akşamı İstanbul Avrupa yakasında gerçekleşecektir. Salı günü kazanan takipçilerimiz açıklanacak ve kendilerine biletleri gönderilecektir. Herkese bol şans!

Pasifik Savaşı İsyan! Herkesten önce izlemek ister misiniz?

Pasifik Savaşı İsyan filmi hakkında

Kitlesel imha yapan dünya dışı canavarlar ve onları yenilgiye uğratmak üzere inşa edilen insanların komuta ettiği süper makinalar arasında tüm dünyaya yayılan bir çatışma... Pasifik Savaşı İsyan insanlığa yapılan kıyasıya saldırının sadece bir başlangıcıydı. 

John Boyega (Star Wars: Güç Uyanıyor), korkunç “Kaiju”ya karşı insanlığı kurtarmak için hayatını veren efsanevi bir babanın oğlunu, bir zamanlar umut vaat eden birJaeger pilotu olan asi Jake Pentecost karakterini canlandırıyor. Jake, eğitimini bırakıp yeraltı suç dünyasına girmiştir. Ancak, durdurulması zor bir tehdit şehirleri yıkıp dünyaya diz çöktürürken, savaşın gölgesinde yetişmiş, cesur bir pilot nesline liderlik eden ve yıllardır ayrı düştüğü kız kardeşi Mako Mori (Rinko Kikuchi) Jake’e babasının mirasına layık bir şekilde yaşaması için son bir şans verecektir. Yenik düşenler için adalet ararken, tek umutları yok edici güçlere karşı bir arada hareket etmektir.

Jake’e yetenekli, rakip pilot Lambert (Hızlı ve Öfkeli’deki Scott Eastwood) ile 15 yaşındaki Jaeger korsanı Amara (yeni oyuncu Cailee Spaeny) eşlik ediyor ve PPDC’nin kahramanları geriye kalan tek ailesi oluyor. Dünya üzerindeki en güçlü savunma gücü olmak üzere bir araya gelerek olağanüstü ve yepyeni bir maceraya doğru yola çıkıyorlar. Pasifik Savaşı İsyan filminin yönetmeni Steven S. DeKnight (Netflix’deki Daredevil, STARZ’dan Spartacus). Filmde ayrıca Jing Tian, Burn Gorman, Adria Arjona ve Charlie Day rol alıyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 21:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 20.03.2018 23:45
Gelmek isterdim ama evliyim :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×