Patapon 2 UMD’siz geliyor!

Emre Gökberk
Emre Gökberk 3.06.2010 - 12:31
Patapon 2 UMD’siz geliyor!
         Her ne kadar Sony tarafından PSP 2 için resmi bir açıklama gelmese de, gelecek nesil el konsolu için en çok spekülasyonların da bu ay ortaya çıktığı bir gerçek. Keza gelen söylentilere göre PSP 2’nin iPhone benzeri bir dokunmatik ekrana ve iki analog kola sahip olacağını da duymuştuk. Bu dedikoduları ateşleyici bir diğer söylemi ise firmanın yaratıcı şeflerinden David Perry, UMD’nin gereksiz bir şekilde pili tükettiğine dikkat çekmişti. Gelen tüm bu dedikodulardan yola çıkarak da yeni PSP’nin 2009 sonunda çıkacağı iddia edildi.

Aslına bakılırsa bu iddiaların o kadar da yersiz olmayabileceği doğrulanıyor gibi görülüyor. Keza Sony, PSP oyuncularına Sony Japonya'nın geliştirdiği sevilen oyun Patapon’un devamı olan Patapon 2’yi sadece dijital medya olarak sunacağını doğruladı. Ritim tabanlı aksiyon oyunu olan Patapon 2, 5 Mayıs tarihinde UMD formatına sahip olmadan, yalnızca indirilebilir olarak satışa sunulması planlanıyor. PlayStation Network’den 15$ karşılığı indirilebilecek olan oyun, alternatif olarak kutulu şekilde $19.99’a da dükkanlardan satın alınabilecek. Fakat bu kutu içinden UMD değil, sadece download (indirme) kodu çıkacak.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 17:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Patapon 2 UMD’siz geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×