Patcher: Xbox One X, yılbaşında 1 milyon satış rakamına ulaşacak

Furkan Güler
Furkan Güler 5.09.2017 - 10:32
Michael Patcher'ın Xbox One X hakkında söyleyecekleri henüz bitmedi.
Sekizinci konsol jenerasyonunun en güçlü donanımına sahip olan Xbox One X'in çıkışına sayılı günler kala video oyun dünyası hakkında tahminler yapan Michael Patcher, Microsoft'un yeni konsolu hakkında konuştu. Patcher'a göre Xbox One X, tatil sezonunda (yılbaşı) 1 milyon satış rakamına ulaşacak. Ön sipariş stokları saatler içerisinde eritilen konsolun büyük rağbet görmeni bekleniyor. Ancak Gamescom 2017 fuarından önce Patcher, Xbox One X'in başarısız olacağını ön görüyordu. Aslına bakarsanız 500 dolarlık fiyat etiketi ve konsolu sattıracak özel oyunların olmaması nedeniyle hepimiz Xbox One X'in satış anlamında dibe vuracağını tahmin etmiştik.

Patcher: Xbox One X, yılbaşında 1 milyon satış rakamına ulaşacak
Patcher'a göre konsol özellikla Amerika'da ve İngiltere'de beklenenin üzerinde bir satış rakamına ulaşacak. Oyuncuların neden Xbox One X'i tercih ettiğini halen çözemedik. Sadece 4K oyunculuk anlamında artılar sunan konsolun albenisini yükselten başka herhangi bir içerik bulunmuyor. 7 Kasım tarihinde dünya genelinde çıkması beklenen Xbox One X, bakalım oyuncuları şaşırtabilecek mi? Hep beraber göreceğiz.


Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 01:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 15:00
Avrupada 500 $ 1750 tl yapiyo Ve satan mağaza sahipleri ülkesine vergide veriyo kirada ödüyo parada kazaniyo Ne hikmetse bizim burda 2750 satışa cıkıyo şakamısınız ? Devlette sorun yok burda hangi firma satıyosa fena üstüne kâr koyuyo ben buna karşıyım en fazla edicegi 2000 tl de
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 12:05
1 milyon mu ? ahaha
Kalan Karakter : 300 Gönder
Patcher: Xbox One X, yılbaşında 1 milyon satış rakamına ulaşacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×