Path of Exile'a DirectX 11 güncellemesi geliyor

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 21.11.2016 - 15:22
64 Bit'e geçen Client ile performans sıkıntıları gidecek
Grinding Gear Games tarafındaneliştirilen ARPG oyunu Path of Exile, uzun yıllardır RPG severlerin bir numaralı tercihlerinden biri oluyordu. İnanılmaz detaylı skill sistemi, karakter özelleştirme imkanları ve oynanışı ile klasik Diablo tutkunlarının vaz geçilmez yapımlarından biri olan Path of Exile yakında yeni güncellemesi 2.5.0 ile performans anlamında da PC oyuncularının yüzünü güldürecek.

Şimdiye kadar 32 Bit'lik client kullanan yapım, 2.5.0 ile birlikte 64 bit'e geçiş yapacak ve DirectX 11 API'sini kullanacak. 64 bit ve DirectX 11 ile birlikte çok daha hızlı ve stabil bir oyun deneyimi sunacağı belirtilen Path of Exile, piyasadaki en başarılı RPG oyunlarından biri olarak yoluna devam ediyor. Tamamen ücretsiz olan Path of Exile, yalnızca kozmetik ekipmanlar satarak F2P oyuncularının da takdirini kazanıyor. Path of Exile'ın Steam sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Path of Exile'a DirectX 11 güncellemesi geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 05:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Path of Exile'a DirectX 11 güncellemesi geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×