Path of Exile'ın yeni teması belli oldu!

Can Arabacı
Can Arabacı 17.02.2014 - 10:31
Kraliçe Atziri'yi yenmek için neleri feda etmeye hazırsınız?
Vaal uyguarlığının gördüğü en güzel kadın olan Queen Atziri'yi bilir misiniz? Aynalarla dolu taht odası ve toplantılarını doğduğu gün olduğu kadar çıplak bir şekilde yapan bir hükümdardı kendisi. Baştan çıkarıcı bir hükümdarlıktı onunkisi... Ve bir o kadar da zarifti.

Baştan çıkartmanın ve bedenin arzuları bir noktada Atziri'yi deliliğin sınırlarına sürüklemiş olacak ki, ölümsüz bir güzellik içerisinde resmetmek istediği halkını katletmeye başladı Kraliçe. Ve bir zamanlar olduğu güzelliğin aynadaki çarpık bir yansıması olarak 2000 yıl aradan sonra tekrar hayat buldu.

Geçtiğimiz günlerde bahsettiğimiz yeni Path of Exile mini-ek paketi işte tam olarak bizi bu hikâyenin içerisine koyuyor. Sacrifice of the Vaal isimli eklentide  Atziri'nin etkisinin ve gücünün Wraeclast'ta yayılmasını engellemeye çalışacak ve bir yandan da delirmiş Kraliçe'yi yenmek için neleri feda etmeye hazır olduğumuzu öğreneceğiz...

Path of Exile'ın yeni teması belli oldu!
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2021 06:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Path of Exile'ın yeni teması belli oldu!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×