Paybyme - TTNET ödeme işbirliği!

Paybyme - TTNET ödeme işbirliği!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 31.07.2013 - 09:18
PaybyMe'den büyük bir yenilik daha
PaybyMe, daha önce Fransa’da kullanıma sunduğu online ödeme metodu “ISB Billing”i (online harcamaların internet faturasına yansıtılarak gerçekleştirilmesi), Türkiye’de TTNET işbirliği ile son kullanıcıların hizmetine açtı!

Paybyme - TTNET ödeme işbirliği!
Özellikle son bir yıldır internet harcama yöntemlerine sürekli bir yenisini ekleyen PaybyMe hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. PaybyMe mevcut Mobil Ödeme metotlarına ek olarak geçtiğimiz yıl 2 önemli ve ses getiren bankacılık uygulaması eklemişti: Ön Ödemeli Kart ve fastPay.

Hizmet yelpazesini genişleterek herkesin ödeme yapmasına olanak sağlamak amacında olan firma, şimdiyse TTNET işbirliği ile internet kullanıcılarına yapacakları harcamaları ADSL faturaları üzerinden ödeme imkanı sunacak. Bu yöntem sayesinde artık alışveriş için başka bir araç kullanmaya ve bilgisayarın başından kalkmaya gerek kalmadan en hızlı şekilde harcama yapılabilecek!
 
Firma yetkililerinden Emre Gürsoy sürekli yeni hizmetleri kullanıma açma nedenini şöyle açıklıyor “Biz ödeme metodlarını son kullanıcıyla buluşturuyoruz. Son kullanıcının elindeki enstrümana bakmaksızın mutlaka istediği ürünü satın alabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Elimizdeki ödeme kanallarına her yeni gün bir başkasını ekleme nedenimiz de bu.” TTNET ile başlattıkları bu yeni ödeme hizmetinin kullanıcılar tarafından uzun süredir beklendiğini ifade eden Gürsoy “Kolaylığı ve güvenliği ile ADSL Fatura üzerinden ödeme metodu çok hızlı kabul görecek bir yöntem. Kolaylık yalnızca tek tıkla işlemin bitecek olmasından değil, aynı zamanda da internet kullanımı ile internet harcamalarını tek bir kanaldan yürütme ve takip edebilme olanağından kaynaklanıyor.” dedi.
 
Paybyme - TTNET ödeme işbirliği!
TTNET kullanıcılarının yalnızca bir defa kendilerini TTNET’in sitesinden kaydetmesi yeterli, sonrasında her işlem yalnızca tek bir şifre girilerek tamamlanabiliyor. Bu yöntemle ödeme yapmak isteyip de yapamayan bir çok insanı da eko-sisteme bir tüketici olarak kazandırması hedefleniyor.

- Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 16:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
djkosar8080
djkosar8080 11.09.2017 11:44
sanalika
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×