PC için en iyi ücretsiz online oyunlar

Batuhan Bolat 6.05.2023 - 12:49
PC için ücretsiz online oyunlar ve zaman geçirecek en iyi online oyunlar listesi arıyorsanız sizler için hazırladığımız rehberimize göz atabilirsiniz.

PC için en iyi ücretsiz online oyunlar arıyor, merak ediyor ve zaman geçirecek oyunlar arıyorsanız bu rehberimiz tam size göre. Oynaması eğlenceli ve bir o kadar da popüler oyunları bir araya getirdik. Askeriyeden bilim kurguya, MMO'dan kart oyunlarına kadar birçok ücretsiz online oyunlara değineceğiz.

En iyi ücretsiz online PC oyunları

En iyi ücretsiz online PC oyunları listemizde birçok kategoriden geçmişin ve şu anın popüler oyunlarına kadar birçok ücretsiz oyuna değindik. Ücretsiz PC oyunları sistem gereksinimleri olarak daha mütavazı olabiliyor. Böylece daha çok kitleye ulaşmaları sağlanıyor.

Bu nedenle ücretsiz online PC oyunları sistem gereksinimleri olarak üst seviye bilgisayarlar gerektirmeyebilir. Online oyunlar PC ve konsollar için oldukça tercih edilen oyun türleri arasında yer alıyor.

Aşağıda sayacağımız yapımların bir çoğu çok yüksek sistem gereksinimi istemeyen oyunlar. Yine de oynamakta sıkıntı yaşadığınız olursa, Bilgisayar Hızlandırma rehberi içeriğimizde yer alan maddeler işinizi bir nebze de olsa rahatlatacaktır.

En iyi ücretsiz PC oyunları online listemizde ise şu oyunlar var:

25. Call of Duty: Warzone

call of duty ücretsiz online oyunlar

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Call of Duty serisinin ücretsiz çevrimiçi Battle Royale oyunlarından birisi olan Warzone, arkadaşlarınızla veya tek başınıza oyun oynamak istiyorsanız güzel bir alternatif olarak listemizde yer alıyor. 100'den fazla oyuncu ile rekabet içerisinde olduğunuz Warzone, Call of Duty serisinin en beğenilen oyunları arasında yer alıyor.

Hikaye

Frank Woods liderliğindeki bir CIA ekibi Adler'i Verdansk'ta kurtarırken, Stitch planını uygulamaya devam eder: bir zamanlar Nikita Dragovich tarafından yönetilen bir sayı yayın programı olan Nova Projesi'ni yeniden etkinleştirmek ve Verdansk'a yerleştirilmiş çeşitli beyni yıkanmış uyuyan ajanların kontrolünü ele geçirmeli.

24. Unturned

zombi ücretsiz çevrimiçi oyunlar

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Listemizin bir diğer oyunu da oldukça fazla oyuncu tarafından beğenilen aynı zamanda ücretsiz çevrimiçi hayatta kalma oyunlarından birisi olan Unturned. Unturned, oynaması ücretsiz en iyi hayatta kalma oyunlarından biridir. Unturned, oyuncuların oyun içi düzenleyici sayesinde özel harita ve modlar gibi özelleştirmeler yapmalarına olanak veriyor.

Dilerseniz bu özelleştirmeleri Steam Atölyesi'nde yayınlayabilirsiniz. Unturned, çeşitli oyun modları ile birlikte hem tek hem de çevrimiçi çok oyunculu bir moda sahiptir. Haziran 2017'de piyasaya sürülen Unturned ücretsiz zombi hayatta kalma teması ile zevkli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Hikaye

Oyunun hikayesi tüm haritalarına yayılmıştır. Washington haritasında, Scorpion-7 olarak bilinen bir şirkete ait bir laboratuvar bulunmaktadır. Laboratuvarın dışında, istila edilmiş bir askeri birlik ve binanın içinde, bodrum katında, biri kırılmış olan durağanlıktaki zombileri içeren kutular vardır. Bir özür notu da bulunmuştur, ancak bu notu yazan kişinin not tamamlanmadan önce saldırıya uğradığı anlaşılmaktadır.

Bu laboratuvarın salgının başlangıcı için sıfır noktası olduğu varsayılmaktadır. Salgının tam kökeni ve nedeni belirsizliğini koruyor, ancak virüsün şirketin yürüttüğü biyolojik silah araştırmaları sırasında yanlışlıkla yaratıldığı ve salgının bir test deneğinin muhafazasından kaçmasından kaynaklandığı büyük ölçüde ima ediliyor.

Oyuncu, hayatta kalan birkaç kişiden biri olarak tanıtılır ve oyuncunun bir zombiye "dönüşmediği" fikrini ima eder. Oyuncu, salgınla mücadele eden ve hayatta kalanların yerini tespit eden Koalisyon'a yardım edebilir.

23. War Thunder

savaş ücretsiz online oyunlar

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Uçakları ve tankları seviyor, çevrimiçi bir savaş arıyorsanız bu oyun ilginizi çekebilir. Sizin gibi savaş ve online oyunlar oynamayı seven insanlar ile bir araya gelerek beraber hava savaşları yapabilir ve 2. Dünya savaşı temalı savaş oyununu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

22. Paladins

ücretsiz online oyunlar

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Blizzard'ın popüler oyunu Overwatch 2'ye benzerliğiyle andığımız Paladins, Overwatch 2'ye nazaran ücretsiz bir alternatif sunuyor. High Res Studios tarafından geliştirilen Paladins oyunculara oldukça güzel oyun modları ve farklı karakterler sunuyor

21. Dauntless

ücretsiz online oyunlar - 2

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Monster Hunter: World tarzında olan ancak ücretsiz online oyunlar listemizde yerini alan Dauntless, canavar öldürme odaklı bir online oyundur. Arkadaşlarınızla beraber çevrimiçi olarak oynayabilir ve zorlu canavarların üstesinden gelebilirsiniz.

Hikaye

Dehşet verici bir olaydan sonra insanlık, yüzen adalardan oluşan sert ama görkemli bir dünyada hayatta kalır. Behemoth olarak bilinen vahşi yaratıklar artık yeryüzünde kol geziyor. Sen bir Avcı, Behemoth tehdidini avlamak için hayatını ve uzuvlarını riske atan seçkin bir savaşçısın. Yolculuğunuzda, hayatta kalmamızı tehdit eden zorlu zorlukların üstesinden gelmek için olağanüstü bir silah ve teçhizat cephaneliği oluşturacaksınız.

20. Teamfight Tactics

ücretsiz online oyunlar - 3

En iyi ücretsiz online PC oyunları

League of Legends oyun modlarından birisi olan ve kısaltması TFT olan oyunu arkadaşlarınıza veya diğer insanlara karşı oynayabilir, rekabetçi maçlar yapabilirsiniz.

19. Roblox

ücretsiz online oyunlar

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Roblox günümüzde binlerce kişi tarafından oynanan ve giderek daha da popülerleşen bir oyun haline geliyor. Roblox'un özgür ve istediğinizi yapabilmenize olanak sağlayan dünyası onu en popüler online oyunlar arasında yer almasını sağlıyor.

18. Rocket League

bir sürü ücretsiz online oyun

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Futbol ve arabaları birleştiren ve agresif bir futbol deneyimi sunan Rocket League, rekabetçi oyun modları ile beraber arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ücretsiz online oyunlar arasında yerini alıyor.

17. Conqueror's Blade

ücretsiz online oyunlar - 4

Conqueror's Blade, epik kuşatmalara girdiğinizde içinizdeki şövalyeyi ortaya çıkartıyor. Ortaçağ temalı bu oyunda kahramanınızı seçip savaşlara katılabilirsiniz. Conqueror's Blade ortaçağ temasıyla birlikte PC için ücretsiz oyunlar arasında yer alıyor.

Hikaye

Hikaye 100 yıl önce bir kralın Empyros Krallığı'nda pervasızca iktidara gelmesiyle başlıyor. Genç kral, ülkenin dört bir yanından Symmachean Kardeşliği adında bir şövalye ordusu topladı, krallığın en büyük beyinlerini bir araya getirerek ateş ve yıkım silahları yarattı ve hazine aramak için Anadolou bölgesine gitti.

Şövalyeler arasındaki güç mücadelesi bir zamanların bereketli topraklarını küle çevirdi ve Anadolou vatandaşlarının kalplerinde bir ateş yakıldı. Bu kader saldırısı sonunda Sultan'ın başarılı fethine yol açacaktı.

16. StarCraft II

pc için en iyi ücretsiz online oyunlar

En iyi ücretsiz online PC oyunları

E-spor çılgınlığının başlangıcına sebep olan oyunlardan birisi olan StarCraft II, çıktığı günden bugüne rekabet ortamını koruyor.

Hİkaye

Oyun, 1998 yapımı Brood War'daki olaylardan dört yıl sonra geçiyor ve otokratik Terran Dominion'a karşı isyancı bir gruba liderlik eden Jim Raynor'ın maceralarını konu alıyor. Oyun, orijinal oyundaki yeni ve geri dönen karakterleri ve mekanları içeriyor.

15. Valorant

pc için en iyi ücretsiz online oyunlar - 2

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Listemizin olmazsa olmaz ve belki de Türkiye'deki en popüler oyunlardan birisi olan Valorant, Riot Games'in çıkardığı son oyunlardan birisi. Ne tam olarak OverWatch ne de Counter-Strike oyunlarına benzemeyen farklı bir oyun yapısı sunuyor.

Hikaye

Kingdom şirketi, İlk Işık olayından kısa bir süre sonra kurulmuş bir enerji şirketidir. Zaman geçtikçe Krallık, uygarlığa güç sağlamak için Radyanit'i kendi avantajlarına kullanmanın yollarını buldu! Bununla birlikte, Radianite'i silahlar, aletler ve teknolojiyle ilgili her türlü şeyi yaratmak için de kullandılar. Haydut süper güçlü ajanlardan korktukları için, liderleri Brimstone ve Viper olan VALORANT Protokolü adında gizli bir alt örgüt kurdular.

Birçok insan Krallığa karşı kin besliyordu, VALORANT Protokolü onları arayıp buldu. Phoenix gibi haydut ajanların uzak tutulmasına yardımcı oldular, ancak bazen onları PROTOKOL'e dahil ettiler. Bu ajanların amacı dünyada barışı korumaktı, ancak kimse bundan sonra ne olacağını beklemiyordu...

14. Genshin Impact

pc için en iyi ücretsiz online oyunlar - 3

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Açık dünyası devasa ve dudak uçuklatacak kadar güzel, toplanacak işlenecek ve çok sayıda yapılacak aktivitesi ile birlikte oldukça güzel bir çevrimiçi oyun olan Genshin Impact, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ücretsiz aksiyon rol yapma oyunları arasında yerini alıyor.

Konusu

Genshin Impact, her biri farklı bir elemente bağlı olan ve farklı bir tanrı tarafından yönetilen yedi ulusa ev sahipliği yapan fantastik Teyvat dünyasında geçiyor. Hikaye, Teyvat'tan ayrılmadan önce ikiz kardeşiyle birlikte sayısız dünyayı dolaşan Gezgin'i konu alıyor.

13. Halo Infinite

pc için en iyi ücretsiz online oyunlar - 4

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Halo serisi şüphesiz Xbox'ın göz bebeği serilerinden birisi. Halo Infinite çevrimiçi oyun modu tamamen ücretsizdir ancak hikaye (Campaign) modu ücretli olarak karşımıza çıkıyor. CS: GO ve Destiny oyunlarından izler barındıran ancak kendisine has bir oynanış tarzı bulunduran Halo Infinite en iyi ücretsiz FPS oyunları arasında yerini alıyor.

Konusu

Halo Infinite senaryosu, 343'ün mümkün olduğunca yeni bir sayfa açma kararının altını çiziyor. Halo Infinite, Halo 5: Guardians'ın sona ermesinden yaklaşık 18 ay sonra, hiç anlatılmamış bir hikayenin sonunda etkili bir şekilde açılıyor.

Banished'lere karşı savaş çoktan verilmiş ve kaybedilmiştir; insanlık artık yok olmakla karşı karşıyadır ve Birleşmiş Milletler Uzay Komutanlığı'nın (UNSC) kalıntıları yavaş yavaş çevrimiçi hale getirilen bir Halo Kurulumuna dağılmıştır.

12. World of Tanks

pc için en iyi ücretsiz oyunlar - 5

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Belki de şimdiye kadarki en iyi PC tank oyunları arasında yer alan World of Tanks, kendisine özgü oyun mekaniği üzerine inşa edilmiş ve heyecan verici bir çevrimiçi tank savaşı oyunu. Yüzlerce araç ve oyun modunu barındıran World of Tanks ücretsiz çevrimiçi oyunlar listemizde yerini alıyor.

11. World of Warships

pc için en iyi ücretsiz online oyunlar - 6

En iyi ücretsiz online PC oyunları

World of Tanks tarzı oyunları seviyorsanız ancak savaşların okyanusta geçmesini istiyorsanız World of Warships tam olarak sizin için. World of Warships, basit kontrol yapısı, donanma ve ölüm maçı modları ile güzel zaman geçirmenize olanak veriyor.

10. Path of Exile

en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlar - 7

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Diablo tarzında bir aksiyon RPG'si olan Path of Exile, listemizdeki güncel kalmayı başarmış ücretsiz çevrimiçi oyunlar arasında yerini aldı. Bir veya iki arkadaşınızla beraber karanlık ve fantastik dünyasında yüzlerce maceraya çıkabilirsiniz.

Hikaye

Path of Exile, Oriath ada ulusunun hükümetinin insanları birçok eski tanrıya ev sahipliği yapan yıkık bir kıta olan Wraeclast kıtasına sürgün ettiği karanlık fantezi dünyasında geçiyor. Bir sürgünün kontrolünü ele alan oyuncular, yedi karakter sınıfından biri olarak oynamayı seçebilir. Oyuncular daha sonra Oriath'a geri dönmek için savaşmak ve yolculukları sırasında kadim tanrıları ve büyük kötülükleri yenmekle görevlendirilirler.

9. Lost Ark

en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlar - 8

En iyi ücretsiz online PC oyunları

En çok sevilen ve yeni MMO oyunlarından biri olan Lost Ark, Güney Kore'de çıkışını gerçekleştirmesinin ardından tüm dünyada oynanmaya başladı. Final Fantasy ve Diablo'nun ilginç bir karışımı gibi görünen Lost Ark oynaması ücretsiz çevrimiçi MMO oyunları arasında yer alıyor. Ancak yine de göz atabileceğiniz ve parayla satın alınabilen başlangıç paketleri mevcut.

Hikaye

Lost Ark'ın hikayesi, şu anda barış içinde olan ancak ölümcül savaşa geri dönmenin eşiğinde olan bir dünyaya odaklanıyor. Işık düzenine güç veren Ark, yedi tanrı arasında bölünmüştür ve oyuncuların karanlığı bir kez daha kovmaya yardımcı olmak için Ark'ı bulup yeniden bir araya getirmeleri gerekecektir.

8. Legends of Runeterra

en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlar - 9

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Kart oyunlarının çoğu başlangıçta ücretsiz olarak sunulur ancak ilerleyen zamanlarda sürekli harcama yapmanızı gerektirebilir. İşte bu noktada Legends of Runeterra, Riot Games tarafından geliştirilerek oyunculara bu döngüyü kırmayı hedefliyor. Riot Games tarafından sürekli olarak geliştirilen Legends of Runeterra ücretsiz çevrimiçi kart oyunları arasında yerini alıyor ve büyüleyici dünyasını oyunculara sunuyor.

7. Runescape

en iyi ücretsiz oyunlar

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Runescape, değerli, uzun yıllardır oynanan ve şimdiye kadar yapılmış en büyük MMORPG'lerden biri olarak anılıyor. Runescape muazzam bir oyuncu kitlesine ve kendi ilgi alanlarınıza göre seçebileceğiniz zorluklarla dolu devasa ve sürekli olarak gelişen bir dünyaya sahip.

6. EVE Online

en iyi ücretsiz oyunlar - 2

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Neredeyse 20 yılı aşkın bir geçmişi olan EVE Online ücretsiz online oyunlar listemizdeki en eski oyunlardan birisi olabilir. Ancak bunca zamana rağmen iddialı bir oyun deneyimi sunuyor. Bu uzay similasyonu oyunu, dünyanın en büyüleyici topluluklarından birine ev sahibi yapıyor.

Kendi ekosistemi, birbirleriyle çatışan siyasi grupları ile adeta bir Star Wars filminden fırlamış gibi görünen uzay savaşları ile dolu. EVE Online, Steam üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunlar arasında yer alıyor. Ancak OMEGA paketine abone olarak daha fazla gemiye ve beceriye erişim sağlayabilirsiniz.

Hikaye

21.000 yıldan daha uzun bir gelecekte geçen Eve Online'ın hikayesi, yüzyıllar süren patlayıcı nüfus artışıyla Dünya'nın kaynaklarının çoğunu tüketen insanlığın Samanyolu'nun geri kalanını kolonileştirmeye başladığını açıklıyor. Dünya'da olduğu gibi, bu genişleme de mevcut kaynaklar üzerinde rekabete ve kavgaya yol açtı, ancak daha sonra "New Eden" olarak adlandırılan keşfedilmemiş bir galaksiye giden doğal bir solucan deliğinin keşfedilmesiyle her şey değişti.

Düzinelerce koloni kuruldu ve New Eden kolonilerini insan uygarlığının geri kalanına bağlayan solucan deliğini stabilize etmek için bir tür kapı (New Eden tarafında "EVE" yazısını taşıyan) olan bir yapı inşa edildi. Ancak, solucan deliği beklenmedik bir şekilde çöktüğünde, geçidin yanı sıra Yeni Cennet kolonileri ile Samanyolu arasındaki bağlantı da yok oldu. İnsanlığın geri kalanından ve Dünya'dan gelen erzaktan mahrum kalan Yeni Cennet kolonileri açlıktan ölmeye ve birbirlerinden kopmaya başladı; birçoğu tamamen yok oldu.

Bin yıl boyunca hayatta kalan kolonistlerin torunları kendi toplumlarını yeniden inşa etmeyi başardılar, ancak bu zamana kadar insanlığın kökenleri, Dünya ve Samanyolu galaksisinin yanı sıra Yeni Cennet'e yerleşmenin tarihi hakkındaki anılar ve bilgiler kayboldu; nesiller boyunca aktarılmayı başaran az sayıdaki bilgi yanlış anlaşıldı, çeviride kayboldu veya mitolojiye atfedildi.

Hayatta kalan kolonilerden beş büyük farklı toplum öne çıktı ve hepsi de yıldızlararası uzay uçuşu yapabilen medeniyetler haline geldi. Bu toplumların etrafında kurulan devletler Eve Online'daki dört büyük imparatorluğu oluşturmaktadır: Amarr İmparatorluğu, Caldari Devleti, Gallente Federasyonu, Minmatar Cumhuriyeti ve Jove İmparatorluğu.

5. Destiny 2

en iyi ücretsiz oyunlar - 3

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Destiny 2, Ekim 2019'da Shadowkeep genişlemesiyle Steam'e geldi ve aynı anda temel oyunu, Leviathan baskınını ve birkaç PvP modu herkese ücretsiz olarak sunuldu. Arkadaşlarınızla takım kurabilir, Destiny 2 Exotics gibi değerli ganimetleri bulmak için maceralara atılabilir ya da Crucible'da diğer oyunculara karşı savaşabilirsiniz.

Hikaye

Uzun, çok uzun zaman önce, insanlık Gezgin olarak bilinen gizemli bir uzaylı varlıkla karşılaştı. Muazzam, yüzen bir küre olan Gezgin, insanların galaksiyi keşfetmesini, uzak gezegenleri kolonileştirmesini ve bir tür olarak hızla gelişmemizi sağlayan teknolojiyi geliştirmesini sağlayan bilgiyi paylaşarak insanlığın Altın Çağını başlatmasına yardımcı oldu.

Yine de her güzel şeyin bir sonu vardır ve Gezgin'i sonunda düşmanı, Karanlık olarak bilinen aynı derecede gizemli ve tamamen yıkıcı varlık takip etti. İşler hızla kötüye gitti ve Gezgin'in Karanlık'ı kovmak için kendini feda etmesinden sonra, insan türünden geriye çok az şey kaldı. Çeşitli uzaylı ırklar, eski insan yerleşimlerini kolonileştirerek ve insanlığın devam eden varlığını en iyi ihtimalle belirsiz hale getirerek öldürmek için harekete geçmeye başladı. Herkes Altın Çağ'ın sonunu "Çöküş" olarak adlandırıyor.

Neyse ki (insanlık için), Gezgin enerjisini tüketmeden önce son bir eylemde bulunmuştu. Karanlığı savuşturduktan sonra, Gezgin yaşam gücünü - "Işık" olarak adlandırılan - insanlığın en büyük, ölmüş savunucularını arayan ve onları "Koruyucular" olarak yeniden canlandıran küçük, görünüşte duyarlı "hayaletler" şeklinde dağıttı.

İnsanlığı ve Gezgin'den geriye kalanları korumakla görevlendirildiler. Muhafızların operasyon üssü, artık yüzen, cansız bir küre olan Gezgin'in gölgesinde Dünya'da bir yerde bulunan, insanlığın kalan son kalesi olan "Şehir "dir. Görünüşe göre Gezgin ölmemiştir, ancak yüzyıllardır uykudadır.

4. Counter-Strike: Global Offensive

en iyi ücretsiz oyunlar - 4

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Counter-Strike: Global Offensive, yani herkes tarafından sıkça kullanılan adıyla CS: GO, uzun yıllardır oldukça popüler ve Steam ücretsiz PC oyunları arasında yer alıyor. CS: GO tamamiyle ücretsizdir ancak Prime Status olarak adlandırılan sürüme geçmek için satın almalı veya belli bir kademeye kadar oynamanız gerekmektedir.

3. Apex Legends

ücretsiz oyunlar pc

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Fortnite ve PUBG gibi Battle Royale türünde bir oyun olan Apex Legends, Electronic Arts tarafından yayınlanan bir oyundur. Farklı mekanikleri ve oynanışı ile oyuncuları kendisine hayran bırakan Apex Legends oyunculara farklı deneyimler sunuyor.

2. League of Legends

online oyunlar pc

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Tek başınıza veya arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz MOBA türünde bir oyun olan League of Legends, çıktığı günden bugüne sürekli güncel olan bir oyun. Oynaması ücretsiz ancak oyunda yer alan kostüm ve çeşitli oyun içi ögeler ile karakterinizi daha da zenginleştirebilirsiniz.

1. Fortnite

online oyunlar pc

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Ücretsiz çevrimiçi oyunlar listemizin son oyunu ve Epic Games firmasının başarılı bir oyunu olan Fortnite, Battle Royale oyunları arasında yer alıyor. Battle Royale türü oyuncular arasında rekabeti simgeliyor. Tek, 2 veya 4 kişilik takımlar halinde oynayabileceğiniz Fortnite dünya üzerindeki en iyi online oyunlar arasında yerini alıyor.

Bonus: Dota 2

Dota 2

En iyi ücretsiz online PC oyunları

Beş kişilik iki takımdan oluşan ve MOBA oyunları arasında sevilen bir konuma sahip olan Dota 2, Steam'de en çok oynanan oyunlardan biri. Kuleler tarafından ve yaratıklar ile korunan üssü yok eden oyunu kazanır. Her gün binlerce oyuncu Steam üzerinden Dota 2'yi deneyimlemektedir. 

Diğer en iyi ücretsiz online oyunlar

 • Raid: Shadow Legends
 • Enlisted
 • Forge of Empires
 • Star Conflict
 • CRSED: F.O.A.D
 • Crossout
 • Neverwinter
 • Star Trek Online
 • Magic: The Gathering Arena
 • ArcheAge
 • Warframe
 • Final Fantasy XIV
 • Trove
 • Albion Online
 • Heavy Metal Machines
 • Shadowverse
 • Gwent
 • Hearthstone
 • Heroes of the Storm
 • Team Fortress
 • Armored Warfare
 • Dreadnought
 • Lord of the Rings Online
 • Star Wars: The Old Republic
 • Smite
 • Planetside 2
 • D&D Online
 • Runescape
 • Heroes & Generals
 • Spelunky Classic
 • Alien Swarm
 • Super Crate Box
 • Teamfight Tactics
 • Guild Wars 2
Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2024 09:34
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2024 21:28
Conqueror's Blade inanılmaz güzel bir oyun , herkeze tavsiye ederim. Savaş ortamı asker yönetimi , vuruş hissi harika.
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2024 21:42
herkes
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2024 19:25
Albion Online oyunu iyi ama türkçe dil desteği olmaması çok şey kaybettiriyor
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2024 14:30
hocam oyuna turkce dil destegi geldi
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2022 22:01
halo infinite multiplayer için gamepass gerekiyor. yani bu da bir ücret demek. gamepass aldıktan sonra campaign moduna ekstra para vermeye gerek yok.
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2023 14:53
multiplayer çok oyuncu bedava ama hikayesi ücretli, ve ayrıca hem steamde hemde xboxta çok oyuncu olan bedava.
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2023 15:25
steamde ücretsiz olarak oynadığımız hangi halo infinite oluyor ki?
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2023 15:27
destiniy 2 nasıl bedava ya o bedavaysa eso'da bedava. Durmadan paket cıkarıp 800liralara satınca o oyun bedava olmaktan çıkıyor. end game yada yeni iceriklere ulaşamadıktan sonra ne anladım onun free olmasından
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2023 14:45
Güzel oyunlar var.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Ücretsiz online oyunlar
İlginizi Çekebilir