PC için Grand Theft Auto 3 piyasalara geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
PC için Grand Theft Auto 3 piyasalara geliyor
PS2'de popüler olan GTA 3'ün PC convert'inin de dağıtımına başlandı. Bu yeni oyun bilindiği gibi artık üstten görünüş yerine üçüncü şahıs görünümünden oynanıyor ve geliştirilmiş görüntü ile ses efektleri mevcut. Ayrıca oyunun kontrollerinde de değişiklikler var. Bilindiği gibi kirli işlerle ilgili görevleri yapıp kariyer sağlamaya çalıştığımız oyun önümüzdeki hafta içerisinde ülkemizde de olmuş olur...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 16:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
PC için Grand Theft Auto 3 piyasalara geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×