PC platformu için geliştirilen RPG oyunu Bloody Spell duyuruldu

PC platformu için geliştirilen RPG oyunu Bloody Spell duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.08.2018 - 10:47
Oyunun ilk videosu da yayınlandı

Çinli oyun firması olan Yi Long Games, PC platformu için özel olarak geliştirilen Bloody Spell oyununu duyurdu. Bu duyuru ile birlikte oyuna ait kısa bir oynanış videosu da yayınlandı. Oynanış videosuna baktığımızda oyunun nasıl bir atmosfere sahip olacağını da görüyoruz.

PC için geliştirilen Bloody Spell duyuruldu

2019 yılında çıkacağı açıklanan Bloody Spell'in oynanış videosu, oyunun biraz Souls serisi ayarında olacağını gösteriyor. Tabi oynanış dinamikleri ise Souls oyunlarına göre çok daha hızlı olacak gibi. Karakterimiz ve sergilediği kombolar daha hızlı ve çeşitli duruyor. Zaten havada sergilediği kombolar ve aksiyon yapısı ile birlikte oynanışın bu tarzdaki oyunlardan biraz ayrılacağını da görüyoruz. Hatta benzetecek olursak tema olarak biraz Nioh, Sekiro, oynanış olarak ise Devil May Cry serisi aklıma geldi nedense. 

Görsel anlamda ana karakterimiz oldukça iyi duruyor fakat çevre dinamiklerinin biraz geri planda kaldığını da belirtmemiz gerekiyor. Bloody Spell için yayınlanan bu ilk oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2020 18:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir