Penis kontrol ettiğimiz garip oyuna hikaye modu geldi

Penis kontrol ettiğimiz garip oyuna hikaye modu geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 8.03.2018 - 10:32
Genital Jousting'in hikaye modu diğer oyunlara hiç benzemiyor. (+18)

Geride bıraktığımız dönemlerde Steam üzerinden çıkan parti oyunu olarak çıkan Genital Jousting, sahip olduğu farklı yapısı ve tasarımları sayesinde oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Geliştirici ekip oyun için bir hikaye modu yapacaklarını geçen sene duyurmuşlar. Bu hikaye modu Şubat ayında çıktı ancak bilmeyenler için belirtelim, Genital Jousting'in hikaye modu diğer oyunlara hiç benzemiyor. Erken erişimden çıkan Genital Jousting'in hikaye modunda problemleri olan bir penisin hayat hikayesine bakıyoruz. Problemleri olan bir penis denince sizin aklınıza ne geliyor bilmiyoruz ancak geliştiricilerin aklına ciddi anlamda psikolojik problemler geliyormuş.

Genital Jousting'in hikaye modu bir ilginç

Hayatın yorgunluğunu ve bıkkınlığını omuzlarında taşıyan penisimiz, her gece kabuslar görmekten bıkmıştır. Genel olaran Stanley Parable'a benzetebileceğimiz Genital Jousting'in hikaye modunu merak ediyorsanız, oyunun sahiplerine ücretsiz bir şekilde veriliyor. Zaman zaman sürreal bir temayı oyuncuların önüne seren yapımda sizi gülümsetecek oldukça fazla sahne yer alıyor.

Oyunun çevrimiçi modları ise gelecek olan güncellemeler ile genişletilmeye devam edecek. Geliştiriciler, oyunun parti modunu zengişleştireceklerine dair söz veriyorlar.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 18:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
rebitek
rebitek 9.03.2018 01:37
Cinsel espri yada gönderme yapabilmek için böyle bir tema seçilmiş olsada penis yerine kurtcuk yada başka bir şey olabilirdi oyunların genel hitap ettiği kitlelerin 12 ve üzeri nesil olduğunu varsayarsak tabi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2018 00:30
Bu kadar cirkin degil aq :F
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2018 22:10
Ee yook, utanmayi attilar artik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2018 19:51
İyi oyunlar Furkan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2018 19:24
Vajinayla yapsınlar oldu olacak ama yapmazlar, sebebi de belli seksist görünmemek, tepki almamak, bu konunun bu durumdan farkı yok, tümüyle seksist ve iğrençlik, bu oyuna da aynı tepki verilmeliydi ama zihinler dumanlı yapacak bir şey yok...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×