People Can Fly yeni oyununu Square Enix ortaklığında yapacak

People Can Fly yeni oyununu Square Enix ortaklığında yapacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.11.2020 - 12:35
Daha önce aksiyon dolu farklı oyunlara imza atan People Can Fly firmasının yeni oyunları için Square Enix ile anlaştığı açıklandı.

People Can Fly ve sektörün en büyük firmalarından biri olan Square Enix arasında bir anlaşma yapıldığı açıklandı. Aksiyon oyunlarında deneyimli olan firma geliştirecekleri yeni oyunu Square Enix imzası ile piyasaya sürecek.

People Can Fly firmasından yeni bir oyun geliyor.

Aslında People Can Fly firmasının Square Enix ile ilk ortaklığı bu olmayacak. Son olarak The Outriders oyununda da birlikte çalışan iki firma böylelikle iş ilişkilerini bir adım daha ileriye taşıyacak diyebiliriz. Aslında daha önce Bulletstorm ve Gears of War: Judgment gibi oyunlara imza atan People Can Fly firmasının yeni bir AAA oyun üzerinde çalıştığı birkaç ay önce duyurulmuştu. Bu duyuru sırasında Take Two firmasının dağıtımcı olacağı da resmi bir açıklama ile yapılmıştı. Yani firma bir taraftan Take Two ile bu oyun üzerinde çalışırken diğer taraftan da Square Enix ile yine bir AAA oyun için anlaşma yaptı diyebiliriz.

Firmanın geliştirdiği bu yeni oyun hakkında çok fazla detay bulunmuyor. Sadece çıkış tarihi olarak 2024 yılı verilmiş. Yani daha uzun bir süre geliştirme aşamasında olacak. Çıkış platformları olarak ise PC, PS4 ve Xbox Series X dışında Streaming platformları da listelenmiş durumda. 

People Can Fly yeni oyununu Square Enix ortaklığında yapacak

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 15:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 19:46
Bulletstorm bestlerimden biri olmasa da iyi bir oyundu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 19:50
Painkiller oynadığım ilk oyunlardan biriydi o yüzden özel bir ilgim var bu firmaya
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×