Pep Guardiola'dan Fifa 19 oyuncularına futbol taktikleri

Pep Guardiola'dan Fifa 19 oyuncularına futbol taktikleri

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 1.08.2018 - 15:16
"İç güdülerinizi takip edin"

Fifa 19'un dinamik taktik sistemini tanıtan kısa bir video yayınlandı. Teknik direktörlerin anlatımlarının da yer aldığı videoda, Manchester City'nin şampiyon teknik direktörü Pep Guardiola da yer alıyor. Fifa 19'un dinamik taktik sistemiyle birlikte maç sırasında hızlı bir şekilde kurgusal değişiklikler yapılabiliyor.

Fifa 19'un dinamik taktik sistemini gösteren yeni video yayınlandı

Fifa 19, bu sene yine oldukça iddialı geliyor. Fifa 19,'un oynanış dinamiklerindeki değişiklikler de merak konusu.  EA Sports, bu sene Fifa 19'da önemli değişiklikler olacağını aktarıyor. Bunlardan biri de dinamik taktik sistemi. Fifa 19'da oyuncular, birden fazla taktik seti oluşturup, bunları maçlarda kullanabilecek. Taktiksel değişiklikleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Kişiselleştirilebilen bu yeni sistem, kurgusal değişiklikler yapılabilmesi açısından daha derin bir sistem olacak. PlayStation 4'te  dokunmatik tuşa, hücum ve defansif dizilişler atanabilecek. Yayınlanan videoda yer alan Pep Guaridola; " Her teknik direktörün kendi planı vardır, bu plan oyun içinde değişebilir, içgüdülerinizi takip edin, ne yapmak istediğinizi bilin ve yapın." diyerek oyunculara kararlı olmaları konusunda ip ucu veriyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 20:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×