Persona 5 Strikers batı çıkış fragmanı yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 20.02.2021 - 22:47
Omega Force tarafından geliştirilen hack and slash rol yapma oyunu Persona 5 Strikers'ın batı çıkış fragmanı yayınlandı.

Omega Force tarafından geliştirilen hack and slash rol yapma oyunu Persona 5 Strikers'ın batı çıkış fragmanı yayınlandı. Oyun, geçtiğimiz yılın Şubat ayında Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers adıyla Japonya'da piyasaya çıkmıştı. Batıda ise, Persona 5 Strikers olarak 23 Şubat 2021 tarihinde yayınlanacak. Oyunun Digital Deluxe sürümünü ön sipariş ile satın alan kullanıcılar, bugünden itibaren erişim sağlayabilecek.

Persona 5 Strikers batı çıkış fragmanı yayınlandı

Persona 5 Strikers, 23 Şubat 2021 tarihinde batıda yayınlanacak

Persona 5 ve Persona 5 Royal oyunlarından sonrasını konu alan Persona 5 Strikers'da Fantom Hırsızlara katılacak ve Japonya'daki yolsuzluğa karşı savaşacaksınız. Oyunda, yakın arkadaşlarla çıkılan yaz tatili bir anda çarpık bir gerçekliğin ortaya çıkmasıyla allak bullak oluyor. Burada gerçeği ortaya çıkarmalı ve krizin merkezinde hapsedilenlerin kalplerini kurtarmalısınız. Bu yepyeni hikâyede Persona’nın stilize dünyasına atlayacak, sıkı aksiyon savaşlarda takımınızı dinamik olarak kontrol edecek ve bu epik yolculukta Japonya’nın dört bir yanında savaşacaksınız.

Persona 5 Strikers, 23 Şubat 2021 tarihinde PlayStation 4, Nintendo Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya çıkacak. Steam'de 558,70 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açılan oyunun, Deluxe sürümünü satın almak isterseniz, 655,83 TL ödemeniz gerekiyor. Dijital Deluxe sürümü satın alan oyuncular oyuna 4 gün erken erişimin yanı sıra, bonus içeriklere (40'tan fazla şarkı içeren oyun müzikleri, sanat kitabı ve yapım aşaması videosu içerir), Persona Legacy müziklerine ve Topyekun saldırı paketine erişim sağlayabilecek. Oyunun PC sürümü, Denuvo kopya koruma teknolojisini kullanacak. Ancak geliştirici ekip, oyunun PC sürümünü Denuvo koruması olmadan yayınladı.

Son olarak oyunun yayınlanan çıkış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 14:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2021 00:24
Kırılır ise oynarım yoksa 700 tl benden alamazlar vereceklere kolay gelsin.
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2021 14:30
Bunu yazdığım gün kırılmış ilginç bir mutluluk yaşıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2021 14:51
Ellam orjinal oyunu sen pc ye getirme git devam oyunu gibi bişeyi sen pc ye çıkar ulan ben bunun orjinal versiyonu çıkacak pc ye diye sevindiydim çok pis moralim bozuldu harbiden yav
Bu arada oyunun çıkmasına 2 gün var ama oyun kırılmış bunuda haber edin çok rastlancak bişey değil bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Persona 5 Strikers batı çıkış fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×