Persona 5'in satış rakamı açıklandı

Furkan Güler
Furkan Güler 1.12.2017 - 11:56
Oyunun satış grafiği oldukça iyiye gidiyor.

Persona 5 ile birlikte oldukça karlı dönemler geçiren Atlus, oyunun satış miktarını oyuncular ile paylaştı. Açıklanan bilgilere göre Persona 5, şu ana kadar 2 milyon satış rakamını geride bırakmış durumda. Hali hazırda pek fazla oyuncu kitlesine hitap etmeyen J - RPG kanadından böylesine güzel haberler gelmesi biz oyuncuları sevindiriyor. Ayrıca Persona 5'in, tüm Persona oyunları arasında en çok satış rakamına ulaşan oyun olduğunu da belirtelim. Atlus'un Amerika sorumlusu Naoto Hiroaka, 2017 yılının kendileri için oldukça güzel geçtiğini ve Batılı oyuncuların oyunlarına gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını açıkladı. Persona 5 ile birlikte Persona serisine yeni takipçiler kazandırdıklarını söyleyen Hiroaka, Persona 5'in bu sene çıkan en önemli yapımlardan bir tanesi olduğunu söyledi.

Persona 5, 2 milyon satış rakamını geride bıraktı

Uzun bir geliştirilme sürecine sahip olan ve ardından uzun süren İngilizce çeviri projesi sonrasında Batılı oyuncuların karşısına çıkan Persona 5, Japon menşeili bazı oyun medyaları ve oyuncular tarafından RYO tarihinin en iyi yapımı olarak seçilmiş durumda.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 21:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2017 09:53
10M satsa şu adamlar onun gazıyla neler yaparlar hayal edemiyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Akira
Akira 4.12.2017 18:01
hak ediyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Persona 5'in satış rakamı açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×