Persona'nın yeni dans oyunları hakkında bilgiler sızdırıldı

Persona'nın yeni dans oyunları hakkında bilgiler sızdırıldı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 8.08.2017 - 13:51
Atlus, Persona'yı sağmaya devam ediyor, fakat hayranlar bunu umursuyormuş gibi görünmüyor.
Birkaç gün önce Persona 3 ve Persona 5'in yeni dans oyunlarının çıkacağını birkaç gün önce haberimizde belirtmiştik. Japonya bazlı oyun dergisi Famitsu ise, yeni çıkacak olan dans oyunları hakkında bilgileri internet sitelerinde sızdırdı.

NeoGAF forumu üyesi Ryokutya tarafından paylaşılan bilgilere göre Persona 3: Dancing Moon Night ve Persona 5: Dancing Star Night, kendine ait hikayeleri olmaktan ziyade iki oyun da, ana oyunlarına bağlı hikayelerle devam edecek.

Playstation 4'te 60FPS olacak oyunun ana mekanikleri, bir ara popüler olan ve adından sıkça söz edilen Persona 4: Dancing All Night'tan alınacak, fakat üzerinde yapılan modifiyeler ile oynanış bir hayli geliştirilecek ve yeni oyuncuların anlayacağı bir şekilde ayarlanacak. Çıkışı ile beraber sahip olduğı müzik kütüphanesine de yeni parçalar eklemiş olacak.

Persona'nın yeni dans oyunları hakkında bilgiler sızdırıldı
Persona 3: Dancing Moon Night ve Persona 5: Dancing Star Night'ın ne zaman Avrupa veya Amerika piyasasına çıkacağı belli değil, fakat yapımların 2018 yılının ilkbaharında Playstation 4 ve PS Vita platformlarına çıkması bekleniyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 09:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×