PES 14'ün içerisinde bulunacak modlar açıklandı!

PES 14'ün içerisinde bulunacak modlar açıklandı!

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 10.09.2013 - 14:34
Birbirinden farklı modlar
Bugün bildiğiniz gibi FIFA 14'ün demosu yayımlandı. Bu demonun ardından PES 14'den de bir bilgi yayımlandı. Konami tarafından oyunda bulunacak modlar gösterildi. Aşağıda İngilizce bir görsel bulunuyor. Çoğunuzun anlayacağını umuyorum fakat yine de bilmeyenler için çevirisini yapayım.

Dört farklı genel mod bulunacak. Bu modlar sırasıyla Maç, Futbol Hayatı, Yarışma ve Eğitim. Maç modunda gösteri maçı, dereceli maç, TakımOyunu lobisi ve Arkadaş Maçı lobisi bulunacak. Futbol Hayatı modundaysa, Master lig, Efsane ol ve Master lig online yer alacak.

Yarışma modunda çeşitli kupaları tamamlayacağız ve oyun içi lig kurabileceğiz. Bu kupalar, Şampiyonlar Ligi kupası, Avrupa Ligi kupası ve Copa Libertadores kupası gibi kupalar olacak. Eğitim bölümünde, adı üstünde olduğu gibi eğitim yapıp yeteneklerimizi geliştireceğiz. Diğer PES'lerde bulunan Düzenleme kısmı, İstatistikler, Online Ayarlar ve Ayarlar kısımları PES 14'te de bulunuyor.

PES 14'ün içerisinde bulunacak modlar açıklandı!
Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 20:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×