PES 2011 duyuruldu. İlk video!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.07.2010 - 14:18
PES 2011 duyuruldu. İlk video!
Konami, bombayı patlattı ve PES 2011'i duyurdu. Yeni yapımda, oynanış olarak fazlasıyla özgür olacağız. Gelişmiş oynanış özellikleri, kaliteli grafiklerle süslenecek. PES 2011, PC, PS3, X360, Wii, PS2 ve PSP platformları için bu Sonbahar döneminde raflarda olacak. Bir de teaser videosu yayımlandı. İyi seyirler.

Not: İlk detayları kısa süre sonra sitemizde bulabilirsiniz.Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 23:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
PES 2011 duyuruldu. İlk video!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×