PES 2011'in ilk videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Konami tarafından geliştirilen
Konami tarafından geliştirilen ve dağıtımı üstlenilen PES 2011'in ilk videosu geldi. Yapımcıların bu kez fazlasıyla iddialı olduğu ve çoğu konuda değişikliğe gideceklerini belirttikleri yapım, bakalım bu yıl FIFA karşısında nasıl bir çizgi tutturacak? Videoyu izlemek için buraya tıklayın. PES 2011, PC, PS3 ve X360 için hazırlanıyor.

Not: Youtube videosudur.

Yorumlar 30
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 06:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
PES 2011'in ilk videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×