PES 2012'nin ilk oynanış videosu yayımlandı

Murat Sağlam
Murat Sağlam 3.06.2011 - 13:55
Sürekli FIFA haberi görmekten sıkılanlar koşun
Geçtiğimiz haftalarda sürekli çıkan FIFA haberleri, PES severleri oldukça sıkıntıya sokmuştur eminiz. İşte birazdan izleyeceğiniz tanıtım videosuyla Pro Evolution Soccer 2012'nin ilk oyun içi görüntülerine ve oynanışına göz atma şansına sahip olacaksınız. Bu videodan sonra yeni bir FIFA mı Pes mi tartışması başlayacak gibi görünüyor.

İşte PES 2012'nin ilk oyun içi tanıtım videosu:

Yorumlar 175
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
PES 2012'nin ilk oynanış videosu yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×