PES 2014 Türkiye lansmanı yapıldı

PES 2014 Türkiye lansmanı yapıldı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 17.09.2013 - 11:51
Top artık bizim sahamızda
Maç başladı! Dünyayı kasıp kavuran, milyonlarca hayranına benzersiz bir futbol simülasyonu sunan Pro Evolution Soccer 2014 dün gece Aral’ın ev sahipliği ve Türkiye’nin en yenilikçi GSM operatörü Avea işbirliğiyle sahalara indi
 
PES 2014 Türkiye lansmanı yapıldı
Futbol sevdası başkadır… Evde, işte kısaca her yerde futbol diyen taraftarların vazgeçilmez oyunu Pro Evolution Soccer serisinin yeni yüzü PES 2014, çıkış tarihine sayılı günler kala isminden çok söz ettirecek coşkulu bir basın lansmanı ile sahalara indi. Avea işbirliği ile Aral’ın ev sahipliğinde Portaxe’de düzenlenen basın lansmanı teknoloji basının yanı sıra spor basının güçlü kalemlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
 
PES 2014 Türkiye lansmanı yapıldı
PES serisinde bugüne kadar görülen en geniş kapsamlı yeniliklere ve yeni bir dönemin başlangıcına şahit olacaksınız… Geleneksel olarak her yıl basın mensuplarını bir araya getiren ve unutulmaz turnuva deneyimi yaşatan PES, bu yıl altıncı büyük organizasyonu ile bir kez daha futbol coşkusu yaşattı. PES 2014 rakiplerini kıskandıran yeni özelliklerini ilk kez basına özel olarak organize edilen bu gecede gün yüzüne çıkarttı. Fox Engine ile güçlendirilen yeni PES, birbiri ardına sıralanan yeni özellikleri, değişen ve gelişen yeni yüzü ile katılımcıları büyüledi. PES 2014, her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Türkçe’ olarak sezonu açtı.
 
PES 2014 Türkiye lansmanı yapıldı
PES gecesine ilerleyen saatlere kadar süren turnuva damgasını vurdu! Basın mensupları arasında yapılan turnuva kıyasıya rekabete sahne oldu. Rakiplerine karşı üstünlük sağlamaya çalışan katılımcılar, topun kale ağları ile buluşması ile büyük coşku yaşadılar.
 
Turnuvaya katılarak rakiplerini mağlup etmeyi başaran Armağan Karagöz (Lig Maraton) birinci, Onur Tufan (PCLabs) ikinci, Alican Alkan (Beşiktaş altyapı futbolcusu) üçüncü oldu.

- Basın Bülteni
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 16:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×