PES 2019'un ardından NBA 2K19 da oyuncuları sinirlendirdi

PES 2019'un ardından NBA 2K19 da oyuncuları sinirlendirdi

Furkan Güler
Furkan Güler 7.09.2018 - 11:33
Nedir bizim bu büyük geliştiricilerden çektiğimiz?

LeBron James'i kapak yıldızı yaparak oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan NBA 2K19, bugün oyunu ön sipariş yapanlar için oynanabilir durumda. Kendi içerisinde her sene mekaniksel anlamda değişen yapım, bu sene farklı özellikleriyle oyuncuların karşısına çıkacak. Ancak oyunun 20th Anniversary Edition sürümünde oyunculara vadedilen 100,000 VC (oyun içi para) kimseye verilmedi. Oyun içi paraya erişim sağlamak için oyunun bu pahalı sürümünü satın alan oyuncular ise 2K geliştiricilerine isyan ediyor.

NBA 2K19 VC problemi

Açıkçası oyunun pahalı sürümünü satın alıp oyun içi içeriklere erişememek kötü. Her ne kadar 2K geliştiricileri bu sorunu çözecek olsa da, oyuncular oyunu ilk günden itibaren oynamak için ön sipariş yaptığından, oyuncuların kısmen mağdur olduğunu söyleyebiliriz. 2K ekibi ise duruma ilişkin bir açıklama yapmaktan kaçındı.

Daha öncesindeyse PES 2019'un bağlantı hatalarıyla uğraşan Konami, bir türlü işin içinden çıkamamıştı. Görünüşe göre bu senenin spor oyunları, genel olarak hatalı bir biçimde piyasaya çıkıyor diyebiliriz. Bakalım EA Games tarafında FIFA 19 için aynı sıkıntılar söz konusu olacak mı?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 05:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×