PES 2021 kapağında Messi ve Ronaldo öne çıkıyor

PES 2021 kapağında Messi ve Ronaldo öne çıkıyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 26.08.2020 - 12:22
PES 2021 15 Eylül'de çıkıyor ve artık kapak tasarımı da belli olmuş durumda. PES 2021 kapağında dünyanın en iyi futbolcuları Ronaldo ve Messi ön planda.

eFootball PES 2021 ufukta görünürken kapak yıldızları da belli olmaya başlamış durumda. Konami'nin PES 2021'i geçen yılki PES 2020 için kullandığı formülle aynı yolda ilerliyor ve kapak tasarımının dört büyük futbolcuyu barındırdığını görüyoruz. Bu yıl karşımıza yeni yüzler de çıkıyor.

PES 2021 kapağında Messi, Ronaldo, Rashford ve Davies bulunuyor

Bu yıl çıkacak PES 2021 kapağı için geçtiğimiz yıl olduğu gibi dört futbolcunun fotoğraflarını kullanmışlar. Geçtiğimiz yıl oyunun kapağında Serge Gnarby, Miralem Pjanic, Scott McTominay ve Lionel Messi bulunuyordu. Bu yıl ise o kadrodan geriye yalnızca Lionel Messi'nin kaldığını görüyoruz. Aynı zamanda PES kapaklarının eskimeyen yüzlerinden birinin daha bu yıl kapakta kendini gösterdiği gözümüzden kaçmıyor. Bunun dışında genç yeteneklere ve yükselmekte olan yıldızlara da kapakta yer verilmiş.

İşte PES 2021'in dört yıldız taşıyan kapak tasarımı böyle gözüküyor:

PES 2021 kapağında Messi ve Ronaldo öne çıkıyor

Bu yıl tarihin PES ve FIFA kapaklarından yüzünü kurtarmayı başaramamış iki futbolcuyu yine yerlerinde görüyoruz. Geçtiğimiz yıl da kapakta yüzü olan Messi, hemen yanında da Ronaldo bulunuyor. Manchester United'ın genç yıldızı Marcus Rashford ve Bayern Munich'ten Alphonso Davies'in de kapakta bulunduğu gözümüze çarpıyor.

"Season Update" sizi şaşırtmasın. Bu Konami'nin gelecek yıl için büyük bir motor değişikliğine hazırlanırken seriye daha ucuz ve daha az iddialı şekilde gelecek "Sezon Güncellemesi" şeklinde sattığı bir PES 2021 sürümü. Ayrıca Konami bu yıl bir dizi kulüp ortaklıklarını genişletmek için de çok fazla çaba harcadı. PES 21'de diğer oyunlarda görmediğimiz kadar kulüp ortaklığı görebiliriz. Her yıl kulüp ortaklıkları konusunda FIFA'nın biraz daha gerisinde kalan Konami bu yıl aradaki farkı kapatmak için büyük çaba sarf ediyor diyebiliriz.

Oyun, 15 Eylül 2020 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. PES 2021 Season Update Standart Edition şu anda PlayStation için 134TL fiyatından ön sipariş edilebilir şekilde bekliyor. Yine oyunun Manchester United, Barcelona, Bayern Munich, Juventus ve Arsenal takımları için ayrı ayrı klüp paketleri var ve bunların da her biri 159TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2020 15:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2020 22:28
Güzel ama yeterli değil fiyatı uygun ama görücez fifa pahalı son yılarda bozdu bu sene geçen de yok ondan önceki yok pahalı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.08.2020 10:36
Almayın aldırmayın , 1 yıl yatmış kadro güncellenmesi adı altında oyun yapıyor yattığı yerden ıkı kere para kazancaklar , sanki pes22 de uçacaklar boş laf
MK Okuru
MK Okuru 27.08.2020 19:27
Sadece kadro güncellemesi ama fiyat şu an ön siparişte 65 TL. Bu fiyattan alabilmek için PES20' ye de sahip olmaya gerek yok. Rakibi 419 TL. Bu nedenle düşünülebilir. Zira para mühim değil ise sorun yok.Zaten futbol oyunları bu sisteme dönmeli oyun motoru değişene kadar düşük fiyattan güncellenmeli
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2020 13:43
Şu olayı bi bitirin ***Ps5 ve Series X modellerine yükseltilmiş ve daha iyi grafiklerde oynayacaksınız***Direk yalan çizgi-film dünyasında mücadeleye devam,,, eski nesil ve yeni nesil arasında fark yokki sürekli bu tabiri kullanıyosunuz,,,konsollar gelince ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız
----------------------------------
Grafik kalite anlayışınızın ne olduğunu bilmiyorum fakat ömrünüzü bu kadar tüketmeyin. Zira Unreal Engine 5 ile gelen teknolojiler bile sadece yeni nesli cazip kılmaya yetiyor. İlgilenirseniz Unreal Engine 5 yazımız.

https://www.merlininkazani.com/unreal-engine-5-ile-gelen-lumen-ve-nanite-ne-ise-yariyor-makale-110666
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2020 18:15
Editör kardeş anladın mı şimdi neden sana şu adamın yorumlarını onaylama dediğimizi? Adam trollüyor siteyi aylardır bu şekil yorumlarla. Sitenin içine etti.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2020 16:05
Hemen anlatıyim editör dostum...unreal engine diyosunda ben daha halen canlı bir karakter görmedim gerçeği aratmayan obje eşya dağ kaya su kar çamur hepsi çizgi-film dünyasından oyalamacı sahneler sizlere tavsiyem asıl siz araştırın,,,yapsınlar özel üretim konsol 20 bin olsun alalım bu kadar......
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×